Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas numrit te vizitave.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 129.207
2  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 84.931
3  Ēka ka zemra Meda 8 62.002
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 58.044
5  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 54.848
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 48.849
7  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 47.741
8  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 42.834
9  M'ka marrė malli Remi 15 40.781
10  Live me Qumilat Berati 8 38.685
11  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 15.961
12  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 15.947
13  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 15.473
14  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 14.343
15  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 14.266
16  Si Merlin Monro Elita 5 10 14.238
17  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 13.392
18  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 13.292
19  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 13.272
20  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 12.320
21  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 11.638
22  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 11.544
23  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 11.360
24  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 11.351
25  Mos ik Alfred Meēo 10 11.336
26  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 11.248
27  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 11.015
28  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 11.006
29  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 10.818
30  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 10.402
31  Hitet Cani Cani 13 10.372
32  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 10.327
33  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 10.198
34  Ku je TNT 16 10.169
35  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 10.133
36  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 10.124
37  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 9.998
38  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 9.834
39  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 9.732
40  Ante Rovena Dilo 12 9.726
41  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 9.680
42  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 9.669
43  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 9.663
44  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 9.646
45  Do tė vish Vjollca Luka 17 9.639
46  Nata e fundit Artan Kola 10 9.553
47  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 9.423
48  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 9.404
49  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 9.381
50  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 9.308
51  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 9.256
52  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 9.256
53  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 9.235
54  As po, as jo Poni 8 9.203
55  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 9.200
56  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 9.192
57  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 9.147
58  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 9.129
59  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 9.100
60  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 9.098
61  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 9.082
62  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 9.055
63  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 9.049
64  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 9.033
65  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 8.991
66  Popullore Eli Fara 12 8.986
67  Fol Shqip Gili 10 8.927
68  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 8.892
69  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 8.882
70  Shqip Top Albania Radio 14 8.827
71  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 8.780
72  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 8.766
73  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 8.743
74  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 8.727
75  Mė thotė zemra Eli Fara 9 8.724
76  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 8.621
77  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 8.618
78  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 8.610
79  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 8.602
80  Po tė pres Eli Fara 8 8.564
81  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 8.549
82  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 8.549
83  Liridona Gėzim Nika 16 8.517
84  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 8.513
85  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 8.481
86  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 8.473
87  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 8.470
88  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 8.431
89  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 8.428
90  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 8.423
91  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 8.365
92  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 8.351
93  The Best Aurela Gaēe 9 8.337
94  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 8.334
95  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 8.321
96  Muzikė popullore Populli 18 8.312
97  Serenata Kastriot Tusha 12 8.276
98  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 8.270
99  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 8.268
100  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 8.253
101  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 8.241
102  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 8.234
103  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 8.192
104  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 8.187
105  Merita Halili Merita Halili 8 8.177
106  Mollaxhiu Irma Libohova 8 8.154
107  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 8.136
108  The best Aleksandėr Gjoka 8 8.131
109  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 8.120
110  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 8.107
111  Minatori Minatori 18 8.078
112  Superxhiro Aurela Gaēe 9 8.061
113  Fest 98 RTSH 1998 14 8.048
114  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 8.031
115  Elita 5 Elita 5 18 8.010
116  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 8.008
117  Kėnga ime Vaēe Zela 14 7.994
118  Pse kam frikė Artiola Toska 8 7.985
119  Prej njė shpati Salim Arifi 16 7.982
120  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 7.980
121  Live Fisnikėt 19 7.967
122  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 7.966
123  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 7.962
124  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 7.936
125  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 7.919
126  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 7.918
127  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 7.886
128  Hitet Selami Kolonja 14 7.870
129  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 7.856
130  Vetėm pėr ju Elita 5 16 7.839
131  E si ta them Lori 10 7.838
132  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 7.830
133  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 7.817
134  Shigjeta e Amorit Gili 12 7.804
135  Popullore Laver Bariu 17 7.802
136  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 7.801
137  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 7.798
138  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 7.798
139  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 7.750
140  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 7.748
141  Pėrtej Eli Fara 7 7.745
142  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 7.733
143  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 7.704
144  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 7.676
145  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 7.661
146  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 7.623
147  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 7.618
148  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 7.608
149  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 7.590
150  Kėngė Kosovare Kosova 17 7.576
151  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 7.547
152  Bardh e Zi Elita 5 10 7.534
153  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 7.524
154  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 7.515
155  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 7.510
156  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 7.505
157  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 7.488
158  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 7.471
159  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 7.470
160  Studenti Gili 9 7.453
161  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 7.445
162  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 7.386
163  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 7.386
164  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 7.384
165  Muzikė Fshatare Fshatare 20 7.364
166  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 7.361
167  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 7.361
168  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 7.356
169  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 7.344
170  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 7.320
171  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 7.305
172  Mitrovica Marigona 9 7.301
173  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 7.290
174  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 7.271
175  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 7.267
176  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 7.266
177  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 7.264
178  Fest 2001 RTSH 2001 15 7.246
179  Tango Ardjan Trebicka 10 7.240
180  Forever The Dreams 10 7.230
181  Moj laroke Agron Berisha 23 7.205
182  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 7.200
183  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 7.190
184  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 7.162
185  Drejt fatit tim Ritfolk 10 7.156
186  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 7.156
187  Mė mungon Miranda Hashani 13 7.134
188  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 7.110
189  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 7.102
190  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 7.089
191  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 7.062
192  Lutem Sinan Vllasaliu 11 7.062
193  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 7.040
194  Aktore e pėrkryer Gili 11 7.021
195  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 7.019
196  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 7.008
197  Malli Anita Bitri 10 6.996
198  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 6.993
199  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 6.983
200  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 6.963
201  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 6.939
202  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 6.938
203  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 6.936
204  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 6.930
205  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 6.920
206  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 6.904
207  Pres... Ermira Babaliu 10 6.885
208  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 6.885
209  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 6.883
210  Gocė Pejane Bedri Islami 11 6.882
211  Dikur Redon Makashi 9 6.868
212  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 6.861
213  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 6.828
214  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 6.818
215  Arvanitase Motrat Libohova 10 6.809
216  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 6.763
217  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 6.757
218  23....53 Irma Libohova 8 6.752
219  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 6.712
220  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 6.675
221  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 6.670
222  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 6.660
223  Nuk je ti Oda 14 6.659
224  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 6.657
225  Besnikėt Besnikėt 14 6.656
226  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 6.637
227  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 6.623
228  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 6.606
229  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 6.590
230  Ilirėt Ilirėt 23 6.569
231  Fest 97 RTSH 1997 12 6.563
232  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 6.562
233  Rrushi i kuq Tung Tung 8 6.553
234  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 6.553
235  Bojken Lako Bojken Lako 10 6.551
236  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 6.544
237  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 6.538
238  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 6.527
239  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 6.525
240  Hitet Avni Aliu 18 6.507
241  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 6.489
242  Kthehu ti... Bujar Uka 8 6.488
243  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 6.480
244  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 6.480
245  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 6.475
246  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 6.475
247  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 6.473
248  Dashnija Kledi 8 6.469
249  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 6.466
250  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 6.440
251  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 6.428
252  Zanė e malit Hajro Ceka 8 6.423
253  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 6.419
254  Bie dėborė Rovena Stefa 9 6.414
255  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 6.407
256  Live Hajro Ceka 12 6.401
257  Fest 99 RTSH 1999 16 6.383
258  100% Eliza Hoxha 9 6.377
259  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 6.375
260  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 6.361
261  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 6.356
262  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 6.356
263  Dil prej gotės sime Remi 12 6.333
264  Fest 2002 RTSH 2002 14 6.330
265  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 6.294
266  Pėrtej vehtes TNT 10 6.286
267  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 6.272
268  Paraja Rovena Stefa 10 6.257
269  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 6.257
270  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 6.225
271  Jeta shkon WSF 11 6.203
272  Do vi Selami Kolonja 14 6.180
273  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 6.168
274  Drandofiles Kadri Ismaili 15 6.160
275  Amet Azizi Amet Azizi 9 6.149
276  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 6.139
277  Pse WNC 9 6.138
278  Ti je melodia Ilir Veliu 10 6.125
279  Live Bujar Uka 15 6.122
280  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 6.117
281  Hitet Gjurmėt 18 6.109
282  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 6.108
283  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 6.106
284  Syri yt Nertila Vreto 9 6.099
285  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 6.098
286  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 6.083
287  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 6.070
288  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 6.054
289  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 6.020
290  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 6.015
291  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 6.004
292  Hitet Seleksioni 039 6 5.996
293  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 5.990
294  Mė thuaj po Erjon Korini 8 5.968
295  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 5.963
296  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 5.928
297  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 5.882
298  Hitet Jehona Studio Edona 15 5.870
299  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 5.863
300  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 5.838
301  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 5.826
302  Larg u largova Haxhi Dauti 8 5.790
303  Toka jonė Postmoderna 7 5.783
304  Live Remi & Corona 4 5.763
305  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 5.745
306  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 5.742
307  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 5.721
308  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 5.711
309  Mister Mister 10 5.706
310  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 5.703
311  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 5.690
312  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 5.685
313  The Blue Violin Arens Leka 11 5.673
314  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 5.655
315  Naser Dula Naser Dula 13 5.650
316  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 5.635
317  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 5.624
318  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 5.623
319  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 5.603
320  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 5.540
321  Fontana Zekirja Gashi 10 5.505
322  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 5.505
323  Live Bitonia 10 5.498
324  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 5.485
325  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 5.482
326  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 5.460
327  O Zot Meta 8 5.401
328  E vogėla Soni Malaj 10 5.396
329  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 5.388
330  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 5.337
331  Dukati Tung Tung 9 5.334
332  Sot... Selami Kolonja 12 5.313
333  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 5.292
334  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 5.291
335  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 5.279
336  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 5.255
337  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 5.147
338  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 5.140
339  Fiki dritat Remi 16 5.131
340  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 5.106
341  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 5.000
342  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 4.923
343  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 4.909
344  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 4.844
345  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 4.831
346  Don Juan Kledi 8 4.823
347  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 4.763
348  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 4.687
349  Fest 2006 RTSH 2006 16 4.687
350  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 4.622
351  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 4.375

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 3.167.915 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.155.395 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja