Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Vaēe Zela — Vaēe Zela    


Albume tė tjerė nga   •Vaēe Zela
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Djaloshi dhe shiu  Djaloshi dhe shiu 2057
2  Valsi i lumturisė  Valsi i lumturisė 1650
3  Sot jam 20 vjeē  Sot jam 20 vjeē 1385
4  Nė shtėpinė tonė  Nė shtėpinė tonė 1278
5  Esperanca  Esperanca 1244
6  Lėmza  Lėmza 1183
7  Rritim jetėn tonė  Rritim jetėn tonė 1110
8  Fėmija i parė  Fėmija i parė 1042
9  Tė lumtur tė dua  Tė lumtur tė dua 956
10  Natėn vonė  Natėn vonė 889
11  Nuk e fshehim dashurinė  Nuk e fshehim dashurinė 826
12  Kur jam pranė teje  Kur jam pranė teje 790
13  Nė ēdo zemėr mbjell gėzim  Nė ēdo zemėr mbjell gėzim 761
14  Mesnatė  Mesnatė 725
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja