Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    WNC — Pse    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Rap Rugova  Rap Rugova 525
2  Mit i vėrtetė  Mit i vėrtetė 407
3  Pėr ty  Pėr ty 386
4  Pse  Pse 346
5  Gabimi  Gabimi 288
6  Ē'ka kom pasė  Ē'ka kom pasė 282
7  Joint dhe basket (remix)  Joint dhe basket (remix) 238
8  500-Shtat  500-Shtat 182
9  Joint dhe basket  Joint dhe basket 151
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja