Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė albumit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 51.132
2  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 8.407
3  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 8.401
4  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 11.817
5  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 7.691
6  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 8.700
7  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 7.863
8  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 7.375
9  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 60.255
10  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 7.398
11  100% Eliza Hoxha 9 6.808
12  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 12.896
13  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 132.074
14  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 7.040
15  23....53 Irma Libohova 8 7.205
16  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 14.814
17  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 9.118
18  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 7.021
19  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 6.564
20  Aktore e pėrkryer Gili 11 7.508
21  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 9.980
22  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 45.010
23  Amet Azizi Amet Azizi 9 6.595
24  Ante Rovena Dilo 12 10.225
25  Arvanitase Motrat Libohova 10 7.299
26  As po, as jo Poni 8 9.671
27  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 9.737
28  Bardh e Zi Elita 5 10 7.981
29  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 8.800
30  Besnikėt Besnikėt 14 7.076
31  Bie dėborė Rovena Stefa 9 6.842
32  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 7.346
33  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 10.562
34  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 7.440
35  Bojken Lako Bojken Lako 10 7.014
36  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 7.999
37  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 9.760
38  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 6.053
39  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 7.074
40  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 7.386
41  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 6.534
42  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 8.186
43  Ēka ka zemra Meda 8 64.424
44  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 6.544
45  Dashnija Kledi 8 6.980
46  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 7.625
47  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 9.592
48  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 8.759
49  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 8.268
50  Dikur Redon Makashi 9 7.393
51  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 16.568
52  Dil prej gotės sime Remi 12 6.795
53  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 6.299
54  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 9.224
55  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 8.756
56  Do tė vish Vjollca Luka 17 10.145
57  Do vi Selami Kolonja 14 6.628
58  Don Juan Kledi 8 5.249
59  Drandofiles Kadri Ismaili 15 6.564
60  Drejt fatit tim Ritfolk 10 7.639
61  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 7.171
62  Dukati Tung Tung 9 5.718
63  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 8.769
64  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 8.281
65  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 6.915
66  E si ta them Lori 10 8.365
67  E vogėla Soni Malaj 10 5.770
68  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 7.176
69  Elita 5 Elita 5 18 8.502
70  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 7.426
71  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 7.396
72  Fest 2001 RTSH 2001 15 7.756
73  Fest 2002 RTSH 2002 14 6.826
74  Fest 2006 RTSH 2006 16 5.132
75  Fest 97 RTSH 1997 12 6.977
76  Fest 98 RTSH 1998 14 8.554
77  Fest 99 RTSH 1999 16 6.924
78  Fiki dritat Remi 16 5.508
79  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 11.284
80  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 6.426
81  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 6.949
82  Fol Shqip Gili 10 9.430
83  Fontana Zekirja Gashi 10 5.997
84  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 8.209
85  Forever The Dreams 10 7.746
86  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 6.252
87  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 8.266
88  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 8.530
89  Gocė Pejane Bedri Islami 11 7.373
90  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 9.107
91  Hitet Selami Kolonja 14 8.385
92  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 8.118
93  Hitet Seleksioni 039 6 6.493
94  Hitet Gjurmėt 18 6.576
95  Hitet Avni Aliu 18 6.913
96  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.094
97  Hitet Cani Cani 13 10.808
98  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 13.949
99  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 15.068
100  Hitet Jehona Studio Edona 15 6.336
101  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 7.400
102  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 10.500
103  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 8.610
104  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 5.368
105  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 9.499
106  Ilirėt Ilirėt 23 7.002
107  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 9.130
108  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 8.309
109  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 7.335
110  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 6.185
111  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 8.356
112  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 5.157
113  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 8.686
114  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 6.427
115  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 6.268
116  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 6.076
117  Jeta shkon WSF 11 6.721
118  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 9.733
119  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 6.925
120  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 8.406
121  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 6.939
122  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 9.639
123  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 7.775
124  Kėnga ime Vaēe Zela 14 8.582
125  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 7.944
126  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 6.670
127  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 7.646
128  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 6.513
129  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 8.880
130  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 11.925
131  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 6.294
132  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 10.204
133  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 9.487
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 6.595
135  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 11.796
136  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 5.566
137  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 7.950
138  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 11.565
139  Kėngė Kosovare Kosova 17 8.059
140  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 8.009
141  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 7.259
142  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 7.815
143  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 8.469
144  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 10.212
145  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 8.903
146  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 9.432
147  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 5.729
148  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 10.181
149  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 7.552
150  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 7.769
151  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 8.309
152  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 9.277
153  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 6.564
154  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 8.923
155  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 6.988
156  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 87.368
157  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 5.422
158  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 9.683
159  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 9.505
160  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 6.473
161  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 7.832
162  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 11.006
163  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 10.272
164  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 7.791
165  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 6.348
166  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 5.980
167  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 9.065
168  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 7.099
169  Kthehu ti... Bujar Uka 8 6.924
170  Ku je TNT 16 10.692
171  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 9.600
172  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 6.912
173  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 5.267
174  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 9.634
175  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 8.467
176  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 8.957
177  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 9.023
178  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 8.554
179  Larg u largova Haxhi Dauti 8 6.266
180  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 7.716
181  Liridona Gėzim Nika 16 9.033
182  Live Bujar Uka 15 6.545
183  Live Fisnikėt 19 8.446
184  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 5.949
185  Live Hajro Ceka 12 6.817
186  Live Bitonia 10 6.048
187  Live Remi & Corona 4 6.178
188  Live me Qumilat Berati 8 40.852
189  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 7.624
190  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 7.516
191  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 6.001
192  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 5.273
193  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 9.540
194  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 6.947
195  Lutem Sinan Vllasaliu 11 7.517
196  M'ka marrė malli Remi 15 43.041
197  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 7.963
198  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 5.171
199  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 6.686
200  Malli Anita Bitri 10 7.497
201  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 7.084
202  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 8.963
203  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 6.814
204  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 9.045
205  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 6.105
206  Mė mungon Miranda Hashani 13 7.608
207  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 7.431
208  Mė thotė zemra Eli Fara 9 9.258
209  Mė thuaj po Erjon Korini 8 6.407
210  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 8.119
211  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 6.879
212  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 57.243
213  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 7.924
214  Merita Halili Merita Halili 8 8.662
215  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 8.367
216  Minatori Minatori 18 8.610
217  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 7.374
218  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 7.445
219  Mister Mister 10 6.151
220  Mitrovica Marigona 9 7.784
221  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 7.253
222  Moj laroke Agron Berisha 23 7.682
223  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 7.819
224  Mollaxhiu Irma Libohova 8 8.640
225  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 5.714
226  Mos ik Alfred Meēo 10 11.892
227  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 6.670
228  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 6.476
229  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 7.129
230  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 6.990
231  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 7.534
232  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 7.545
233  Muzikė Fshatare Fshatare 20 7.856
234  Muzikė popullore Populli 18 8.820
235  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 9.255
236  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 8.157
237  Naser Dula Naser Dula 13 6.109
238  Nata e fundit Artan Kola 10 10.093
239  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 8.933
240  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 9.796
241  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 7.709
242  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 6.161
243  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 7.850
244  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 6.964
245  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 8.876
246  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 4.987
247  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 8.072
248  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 6.119
249  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 6.445
250  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 7.564
251  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 6.925
252  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 6.792
253  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 5.851
254  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 16.581
255  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 50.111
256  Nuk je ti Oda 14 7.155
257  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 5.533
258  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 7.385
259  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 6.610
260  O Zot Meta 8 5.796
261  Paraja Rovena Stefa 10 6.680
262  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 6.875
263  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 8.608
264  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 6.173
265  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 6.097
266  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 5.551
267  Pėrtej Eli Fara 7 8.231
268  Pėrtej vehtes TNT 10 6.770
269  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 9.566
270  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 6.752
271  Po tė pres Eli Fara 8 9.099
272  Popullore Eli Fara 12 9.487
273  Popullore Laver Bariu 17 8.333
274  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 15.999
275  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 13.940
276  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 7.883
277  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 8.000
278  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 5.709
279  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 6.933
280  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 10.207
281  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 9.924
282  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 7.779
283  Prej njė shpati Salim Arifi 16 8.501
284  Pres... Ermira Babaliu 10 7.390
285  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 11.564
286  Pse WNC 9 6.605
287  Pse kam frikė Artiola Toska 8 8.472
288  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 6.946
289  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 6.817
290  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 10.886
291  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 6.040
292  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 9.963
293  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 5.912
294  Rrushi i kuq Tung Tung 8 6.988
295  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 8.189
296  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 9.710
297  Serenata Kastriot Tusha 12 8.810
298  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 8.421
299  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 12.173
300  Shigjeta e Amorit Gili 12 8.253
301  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 7.107
302  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 8.049
303  Shqip Top Albania Radio 14 9.307
304  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 7.951
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 7.456
306  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 8.550
307  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 6.414
308  Si Merlin Monro Elita 5 10 14.760
309  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 13.884
310  Sot... Selami Kolonja 12 5.693
311  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 6.143
312  Studenti Gili 9 7.936
313  Superxhiro Aurela Gaēe 9 8.631
314  Syri yt Nertila Vreto 9 6.479
315  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 4.744
316  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 6.537
317  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 8.877
318  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 5.658
319  Tango Ardjan Trebicka 10 7.799
320  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 7.959
321  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 6.027
322  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 8.998
323  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 8.329
324  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 7.778
325  The best Aleksandėr Gjoka 8 8.670
326  The Best Aurela Gaēe 9 8.898
327  The Blue Violin Arens Leka 11 6.092
328  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 6.738
329  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 7.150
330  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 10.674
331  Ti je melodia Ilir Veliu 10 6.596
332  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 5.834
333  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 7.976
334  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 5.297
335  Toka jonė Postmoderna 7 6.253
336  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 7.340
337  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 10.710
338  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 9.670
339  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 6.811
340  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 8.724
341  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 8.218
342  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 8.735
343  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 5.725
344  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 9.286
345  Vetėm pėr ju Elita 5 16 8.356
346  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 6.233
347  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 7.457
348  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 7.096
349  Zanė e malit Hajro Ceka 8 6.867
350  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 9.107
351  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 10.081

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 3.354.615 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.155.395 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja