Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albume tė reja me muzikė  
Ju ftojmė tė dėgjoni katėr albume te rinj me muzikė nga Ilir Shaqiri, Edona LLalloshi, Sinan Vllasaliu, dhe Nikollė Nikprelaj.

Nė prag tė festės sė Pavarėsisė vlen tė veēohet albumi i Ilir Shaqirit, Kėngėt e Pėrndritjes, i mbushur me lavde kushtuar trimave shqiptarė qė kanė falur jetėn pėr liri.

Albumet janė dhuruar pėr kėnaqėsinė tuaj nga Sylejman Beqiri nė Danimarkė dhe Manjola nė Amerikė. Nėse keni dėshirė tė pasuroni faqen e muzikės me albumet tuaj, na kontaktoni nė adresėn muzikashqiptare@gmail.com.

Veshja