Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė artistit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 140.755
2  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 15.545
3  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 13.687
4  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 58.902
5  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 10.700
6  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 7.422
7  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 9.507
8  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 8.024
9  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 11.565
10  Moj laroke Agron Berisha 23 8.348
11  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 11.969
12  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 9.302
13  The best Aleksandėr Gjoka 8 9.406
14  Mos ik Alfred Meēo 10 12.714
15  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 8.435
16  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 11.466
17  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 9.687
18  Amet Azizi Amet Azizi 9 7.206
19  Malli Anita Bitri 10 8.152
20  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 9.834
21  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 8.766
22  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 9.695
23  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 10.941
24  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 10.215
25  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 10.009
26  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 5.883
27  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 9.994
28  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 12.381
29  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 9.041
30  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 9.489
31  Tango Ardjan Trebicka 10 8.498
32  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 9.512
33  The Blue Violin Arens Leka 11 6.753
34  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 9.698
35  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 8.819
36  Nata e fundit Artan Kola 10 10.865
37  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 6.736
38  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 10.461
39  Pse kam frikė Artiola Toska 8 9.157
40  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 9.190
41  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 8.207
42  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 8.344
43  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 7.416
44  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 10.498
45  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 8.879
46  The Best Aurela Gaēe 9 9.635
47  Superxhiro Aurela Gaēe 9 9.438
48  Hitet Avni Aliu 18 7.486
49  Gocė Pejane Bedri Islami 11 8.044
50  Live me Qumilat Berati 8 48.693
51  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 7.650
52  Besnikėt Besnikėt 14 7.744
53  Live Bitonia 10 6.732
54  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 9.629
55  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 8.703
56  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 10.388
57  Bojken Lako Bojken Lako 10 7.707
58  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 17.459
59  Kthehu ti... Bujar Uka 8 7.549
60  Live Bujar Uka 15 7.208
61  Hitet Cani Cani 13 11.479
62  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 10.160
63  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 10.207
64  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 8.875
65  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 8.458
66  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 8.917
67  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 8.944
68  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 8.036
69  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 8.395
70  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 10.935
71  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 9.940
72  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 7.301
73  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 6.276
74  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 8.708
75  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 10.381
76  Mė thotė zemra Eli Fara 9 10.035
77  Po tė pres Eli Fara 8 9.812
78  Popullore Eli Fara 12 10.293
79  Pėrtej Eli Fara 7 9.009
80  Bardh e Zi Elita 5 10 8.672
81  Vetėm pėr ju Elita 5 16 9.101
82  Elita 5 Elita 5 18 9.127
83  Si Merlin Monro Elita 5 10 15.498
84  100% Eliza Hoxha 9 7.457
85  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 8.430
86  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 11.376
87  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 9.459
88  Mė thuaj po Erjon Korini 8 7.098
89  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 6.764
90  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 12.879
91  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 8.482
92  Pres... Ermira Babaliu 10 8.124
93  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 7.109
94  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 6.903
95  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 10.971
96  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 10.957
97  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 10.229
98  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 8.579
99  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 8.074
100  Live Fisnikėt 19 9.174
101  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 14.696
102  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 9.284
103  Muzikė Fshatare Fshatare 20 8.531
104  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 6.149
105  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 8.060
106  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 7.425
107  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 7.595
108  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 9.019
109  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 8.063
110  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 7.081
111  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 6.706
112  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 7.252
113  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 9.522
114  Liridona Gėzim Nika 16 9.762
115  Fol Shqip Gili 10 10.105
116  Shigjeta e Amorit Gili 12 8.834
117  Aktore e pėrkryer Gili 11 8.234
118  Studenti Gili 9 8.611
119  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 7.475
120  Hitet Gjurmėt 18 7.282
121  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 8.518
122  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 6.812
123  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 6.334
124  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 52.780
125  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 10.815
126  Zanė e malit Hajro Ceka 8 7.532
127  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 7.206
128  Live Hajro Ceka 12 7.444
129  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 7.576
130  Larg u largova Haxhi Dauti 8 6.960
131  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 9.416
132  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 8.492
133  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 5.562
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 7.281
135  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 9.364
136  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 7.597
137  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 12.083
138  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 9.235
139  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 7.784
140  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 10.775
141  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 10.511
142  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 8.129
143  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 10.271
144  Ti je melodia Ilir Veliu 10 7.362
145  Ilirėt Ilirėt 23 7.590
146  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 7.795
147  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 8.500
148  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 9.482
149  Mollaxhiu Irma Libohova 8 9.300
150  23....53 Irma Libohova 8 7.907
151  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 9.802
152  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 7.480
153  Drandofiles Kadri Ismaili 15 7.237
154  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 7.200
155  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 6.940
156  Serenata Kastriot Tusha 12 9.574
157  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 8.034
158  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 8.019
159  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 8.349
160  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 59.024
161  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 8.059
162  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 8.554
163  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 12.480
164  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 68.176
165  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 9.341
166  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 9.061
167  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 9.061
168  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 6.198
169  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 7.742
170  Don Juan Kledi 8 5.853
171  Dashnija Kledi 8 7.676
172  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 7.057
173  Kėngė Kosovare Kosova 17 8.778
174  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 7.692
175  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 6.758
176  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 6.847
177  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 6.044
178  Popullore Laver Bariu 17 9.018
179  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 9.647
180  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 9.075
181  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 8.176
182  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 7.842
183  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 8.435
184  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 9.508
185  E si ta them Lori 10 9.086
186  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 8.238
187  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 7.741
188  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 6.901
189  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 9.631
190  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 8.033
191  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 7.311
192  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 8.107
193  Mitrovica Marigona 9 8.472
194  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 8.901
195  Ēka ka zemra Meda 8 72.382
196  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 5.316
197  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 66.146
198  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 7.595
199  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 7.212
200  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 7.815
201  Merita Halili Merita Halili 8 9.375
202  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 9.981
203  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 7.248
204  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 6.030
205  O Zot Meta 8 6.386
206  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 8.110
207  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 12.384
208  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 9.068
209  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 7.121
210  Minatori Minatori 18 9.332
211  Mė mungon Miranda Hashani 13 8.293
212  Mister Mister 10 6.822
213  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 8.581
214  Arvanitase Motrat Libohova 10 8.031
215  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 9.682
216  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 10.342
217  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 8.503
218  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 8.277
219  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 7.210
220  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 7.651
221  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 8.214
222  Naser Dula Naser Dula 13 6.735
223  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 6.408
224  Syri yt Nertila Vreto 9 7.110
225  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 6.329
226  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 8.013
227  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 6.476
228  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 5.766
229  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 6.576
230  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 7.617
231  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 7.428
232  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 6.559
233  Nuk je ti Oda 14 7.848
234  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 6.964
235  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 8.757
236  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 7.323
237  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 9.211
238  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 9.019
239  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 7.026
240  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 17.495
241  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 8.070
242  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 95.433
243  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 11.149
244  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 10.257
245  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 10.703
246  As po, as jo Poni 8 10.388
247  Muzikė popullore Populli 18 9.552
248  Toka jonė Postmoderna 7 6.934
249  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 8.447
250  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 8.127
251  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 8.775
252  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 8.997
253  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 6.754
254  Dikur Redon Makashi 9 8.127
255  Dil prej gotės sime Remi 12 7.518
256  Fiki dritat Remi 16 6.042
257  M'ka marrė malli Remi 15 51.649
258  Live Remi & Corona 4 6.802
259  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 8.628
260  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 10.283
261  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 10.891
262  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 7.547
263  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 7.216
264  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 7.563
265  Drejt fatit tim Ritfolk 10 8.306
266  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 6.573
267  Ante Rovena Dilo 12 10.914
268  Bie dėborė Rovena Stefa 9 7.522
269  Paraja Rovena Stefa 10 7.271
270  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 16.730
271  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 8.682
272  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 7.704
273  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 7.079
274  Fest 97 RTSH 1997 12 7.651
275  Fest 98 RTSH 1998 14 9.276
276  Fest 99 RTSH 1999 16 7.646
277  Fest 2001 RTSH 2001 15 8.469
278  Fest 2002 RTSH 2002 14 7.543
279  Fest 2006 RTSH 2006 16 5.770
280  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 8.590
281  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 7.160
282  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 8.673
283  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 10.931
284  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 5.741
285  Prej njė shpati Salim Arifi 16 9.191
286  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 8.956
287  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 6.365
288  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 8.296
289  Do vi Selami Kolonja 14 7.311
290  Hitet Selami Kolonja 14 9.168
291  Sot... Selami Kolonja 12 6.250
292  Hitet Seleksioni 039 6 7.235
293  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 6.637
294  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 6.887
295  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 9.323
296  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 7.825
297  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 8.714
298  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 11.235
299  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 9.137
300  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 10.403
301  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 6.967
302  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 8.692
303  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 12.560
304  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 7.619
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 8.108
306  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 10.474
307  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 7.797
308  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 10.374
309  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 9.871
310  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 8.857
311  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 7.838
312  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 14.656
313  Lutem Sinan Vllasaliu 11 8.185
314  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 6.626
315  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 6.098
316  E vogėla Soni Malaj 10 6.336
317  Hitet Jehona Studio Edona 15 7.022
318  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 12.688
319  Forever The Dreams 10 8.516
320  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 5.863
321  Ku je TNT 16 11.417
322  Pėrtej vehtes TNT 10 7.486
323  Shqip Top Albania Radio 14 9.992
324  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 8.591
325  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 9.865
326  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 9.016
327  Rrushi i kuq Tung Tung 8 7.660
328  Dukati Tung Tung 9 6.345
329  Kėnga ime Vaēe Zela 14 9.431
330  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 8.882
331  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 6.653
332  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 5.875
333  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 6.343
334  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 7.957
335  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 9.635
336  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 8.035
337  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 9.848
338  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 6.646
339  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 7.559
340  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 10.435
341  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 9.882
342  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 6.806
343  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 7.738
344  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 7.750
345  Do tė vish Vjollca Luka 17 10.949
346  Pse WNC 9 7.326
347  Jeta shkon WSF 11 7.421
348  Fontana Zekirja Gashi 10 6.667
349  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 15.950
350  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.949
351  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 14.831

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 3.673.889 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.155.395 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja