Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Oda — Nuk je ti    


Albume tė tjerė nga   •Oda
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Baresha  Baresha 441
2  Beso nė diell  Beso nė diell 318
3  Diku larg  Diku larg 227
4  Buzė lumit  Buzė lumit 180
5  Kur e nesėrmja vjen  Kur e nesėrmja vjen 153
6  Sytė e mi  Sytė e mi 136
7  Tė fe dhe tė pa fe  Tė fe dhe tė pa fe 121
8  Ashtu siē di  Ashtu siē di 107
9  Dua jetėn ta jetoj  Dua jetėn ta jetoj 107
10  Ja ku jam  Ja ku jam 91
11  Fillimi i fundit  Fillimi i fundit 80
12  Nuk je ti  Nuk je ti 75
13  Rrugėt  Rrugėt 74
14  Nga je nisur  Nga je nisur 73
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja