Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Elda Shabani — Ke diēka qė mė pėlqen    


Albume tė tjerė nga   •Elda Shabani
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Hajde luajna pak  Hajde luajna pak 776
2  Ke diēka qė mė pėlqen  Ke diēka qė mė pėlqen 689
3  O mor Ēun mos luaj me zjermin  O mor Ēun mos luaj me zjermin 513
4  Mė mirė beqare se sa e martuar  Mė mirė beqare se sa e martuar 458
5  Dashuria dhe zhgėnjimi  Dashuria dhe zhgėnjimi 448
6  Sa tė desha  Sa tė desha 424
7  Eja i dashur ti  Eja i dashur ti 421
8  Pėr njė fjalė shpirtin do tres  Pėr njė fjalė shpirtin do tres 359
9  Si nė parasjė  Si nė parasjė 305
10  Mė beso  Mė beso 293
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja