Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Sinan Hoxha — Ah sikur tė vije    


Albume tė tjerė nga   •Sinan Hoxha
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ah sikur tė vija  Ah sikur tė vija 1055
2  Rina Rina  Rina Rina 952
3  Eja eja ti  Eja eja ti 771
4  Sonte kemi dasėm  Sonte kemi dasėm 713
5  Oh kjo zemėr  Oh kjo zemėr 642
6  Porsi flutur mė afrohesh  Porsi flutur mė afrohesh 635
7  Po tė pres akoma  Po tė pres akoma 597
8  Ti je yll dhe perėndeshė  Ti je yll dhe perėndeshė 570
9  A e di  A e di 524
10  Vogėlushe bukuroshe  Vogėlushe bukuroshe 524
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja