Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Sinan Hoxha — Sinan Hoxha    


Albume tė tjerė nga   •Sinan Hoxha
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Pėr ty kėndoj  Pėr ty kėndoj 2194
2  Fotografia  Fotografia 1658
3  Tė dua sa dhe ti  Tė dua sa dhe ti 1428
4  Nuk tė harroj  Nuk tė harroj 1194
5  Ah more djalė  Ah more djalė 1102
6  Eja eja se tė du  Eja eja se tė du 1097
7  Falmi ėndrrat  Falmi ėndrrat 993
8  Larg s'mund tė qėndroj  Larg s'mund tė qėndroj 914
9  Vetmia  Vetmia 862
10  Mė premtove dashurinė  Mė premtove dashurinė 861
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja