Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Kujtim Prodani — I’m from Tirana    


Albume tė tjerė nga   •Kujtim Prodani
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  I’m from Tirana  I’m from Tirana 724
2  Kėnga dhe dashuria  Kėnga dhe dashuria - Kujtim Prodani, Anita Take 579
3  Letra dashurie  Letra dashurie 480
4  Na iku takati  Na iku takati 442
5  Ju tė dashurat e mia  Ju tė dashurat e mia 374
6  Nė vitin 3000  Nė vitin 3000 350
7  Gabriele  Gabriele 319
8  Marshi i milionerėve  Marshi i milionerėve 315
9  I dobėt si njė grua  I dobėt si njė grua 259
10  Njėlloj si unė tė vuash  Njėlloj si unė tė vuash 248
11  Jetėn ndryshe e shikoj  Jetėn ndryshe e shikoj 236
12  Romancė nė pianobar  Romancė nė pianobar 220
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja