Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Meta — O Zot    


Albume tė tjerė nga   •Meta
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Dhe prapė pėrmallim  Dhe prapė pėrmallim 270
2  O Zot  O Zot 139
3  Ethe mėrgimi  Ethe mėrgimi 78
4  Kėngė pėr gurabitė  Kėngė pėr gurabitė 44
5  Vaji i sė vesė  Vaji i sė vesė 41
6  Kijameti  Kijameti 31
7  Kur fatkeqėsia tė rrok nė befasi  Kur fatkeqėsia tė rrok nė befasi 29
8  E puth ndarjen me nostalgji  E puth ndarjen me nostalgji 27
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja