Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Mahmut Ferati — Nusja Jonė    


Albume tė tjerė nga   •Mahmut Ferati
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Tash ėshtė vonė  Tash ėshtė vonė 2339
2  I miri dhe i keqi  I miri dhe i keqi 1779
3  Ku pik loti ka dashni  Ku pik loti ka dashni 1665
4  Nusja jonė  Nusja jonė 1464
5  Ylli im nuk ndizet ma  Ylli im nuk ndizet ma 1269
6  Maturantėve  Maturantėve 1196
7  Kėngė pėr Ise Kastratin  Kėngė pėr Ise Kastratin 1120
8  M’ka falė Zoti pėr kėtė ditė  M’ka falė Zoti pėr kėtė ditė 1108
9  Ndoshta isha pak e re  Ndoshta isha pak e re 979
10  Kėngė pėr Rrahim Beqirin  Kėngė pėr Rrahim Beqirin 890
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja