Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Elita 5 — Bardh e Zi    


Albume tė tjerė nga   •Elita 5
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ani moj e majra  Ani moj e majra - Elita 5, Adelina Ismajli 1301
2  Faleminderit  Faleminderit 975
3  Bardh e Zi  Bardh e Zi 788
4  Ah t’isha ma i ri  Ah t’isha ma i ri 679
5  Parajsa dhe ferri  Parajsa dhe ferri 644
6  Sonte kėtu, nesėr atje  Sonte kėtu, nesėr atje 569
7  Fat nė fatkeqėsi  Fat nė fatkeqėsi 556
8  Cila je  Cila je 477
9  Karavanėt kalojnė  Karavanėt kalojnė 409
10  Rastet kanė fuqi  Rastet kanė fuqi 375
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja