Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Ansambli i Tiranės — Kėngė dhe valle    


Albume tė tjerė nga   •Ansambli i Tiranės
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Valle me potpuri Tirane  Valle me potpuri Tirane 1764
2  Intrumentale me motive Tirane  Intrumentale me motive Tirane 1389
3  S’paske pas njė pikė mėshirė  S’paske pas njė pikė mėshirė 1141
4  E para ėshtė nėna  E para ėshtė nėna 1038
5  Valle Gorashe Korēare  Valle Gorashe Korēare 913
6  A kanė ujė ato burime  A kanė ujė ato burime 830
7  Kaba Korēare  Kaba Korēare 777
8  Do marr ēiften  Do marr ēiften 729
9  Binte shiu pika-pika  Binte shiu pika-pika 694
10  Kaba Prespane  Kaba Prespane 673
11  Moj e bukura More  Moj e bukura More 651
12  Viktori  Viktori 566
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja