Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Bleona Qereti — Nėse mė do fort    


Albume tė tjerė nga   •Bleona Qereti
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Nėse mė do fort  Nėse mė do fort 804
2  Kam qejfin tim  Kam qejfin tim 562
3  Era  Era 551
4  Mos ik  Mos ik 521
5  Adoleshenca  Adoleshenca 469
6  Djemtė e mahallės  Djemtė e mahallės 366
7  Lermėni  Lermėni 355
8  Dhe prapė jam kthyer  Dhe prapė jam kthyer 300
9  Si tė panjohur  Si tė panjohur 242
10  Pėrse tė vuajmė  Pėrse tė vuajmė 226
11  Tek parku i humbur  Tek parku i humbur 218
12  Premtim i harruar  Premtim i harruar 212
13  Vetėmashtrimi  Vetėmashtrimi 201
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja