Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Kastriot Tusha — Serenata    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ēapkėnia  Ēapkėnia 3221
2  O Korēa ime  O Korēa ime 2663
3  Vitet ikėn tutje  Vitet ikėn tutje 2571
4  Veē njė ditė tė jetoja pranė teje  Veē njė ditė tė jetoja pranė teje 2341
5  Je si yll e je si hėnė  Je si yll e je si hėnė 2283
6  Lėrmė tė tė puth  Lėrmė tė tė puth 2135
7  Intimitet  Intimitet 2045
8  Emocionale nga Turqia  Emocionale nga Turqia 1994
9  Drenushia ime  Drenushia ime 1793
10  Falni dashuri  Falni dashuri 1684
11  Pėr datėlindje  Pėr datėlindje 1626
12  Jo...se nėna dhe tata nukė don  Jo...se nėna dhe tata nukė don 1537
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja