Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Gena — Ēdo njeri ka njė mister    


Albume tė tjerė nga   •Gena
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Mos u largo  Mos u largo 1511
2  Gjimnazistja  Gjimnazistja 1219
3  Mos ma pi rakinė se kam dashurinė  Mos ma pi rakinė se kam dashurinė 1112
4  Kompleksi fukara  Kompleksi fukara 983
5  Unė jam djall dhe dreq  Unė jam djall dhe dreq 850
6  Si dy zogj ne fluturuam  Si dy zogj ne fluturuam 775
7  Ēdo njeri ka njė mister  Ēdo njeri ka njė mister 725
8  Sonte nė mė do  Sonte nė mė do 703
9  Xheloze  Xheloze 665
10  Kthemi ato premtime  Kthemi ato premtime 629
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja