Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Mihallaq Andrea — Kėngė Korēare    


Albume tė tjerė nga   •Mihallaq Andrea
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ta dish ti ē'pesoi zemra ime  Ta dish ti ē'pesoi zemra ime 2131
2  Nė kinema  Nė kinema 1669
3  Eja o ėngjėll mė pėrqafo  Eja o ėngjėll mė pėrqafo 1578
4  Margarita  Margarita 1544
5  Sa bukur tė kėndosh  Sa bukur tė kėndosh 1404
6  Kur nata Korēėn e mbulon  Kur nata Korēėn e mbulon 1328
7  Korēarja  Korēarja 1247
8  Fatkeqėsia  Fatkeqėsia 1162
9  Birra Korēa  Birra Korēa 1149
10  Vajza dhe deti  Vajza dhe deti 1091
11  Nė ke vendosur vajzė qė tė mė lėsh  Nė ke vendosur vajzė qė tė mė lėsh 1037
12  Kur ishim qė tė dy fėmijė  Kur ishim qė tė dy fėmijė 956
13  Si shkojnė e ikin ėndėrrat  Si shkojnė e ikin ėndėrrat 882
14  Eja eja nė krahėt e mi  Eja eja nė krahėt e mi 851
15  Hapat e mia  Hapat e mia 761
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja