Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Sinan Hoxha — Dashuria dallg dhe djell    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Mė shikon me buz nė gaz  Mė shikon me buz nė gaz 1949
2  Knoj pėr pleq and knoj pėr rini  Knoj pėr pleq and knoj pėr rini 1178
3  Dasma Tironse  Dasma Tironse 1064
4  Dashuria dallg dhe djell  Dashuria dallg dhe djell 901
5  Unė pa ty jetoj kot  Unė pa ty jetoj kot 835
6  Kėng pėr Ēerēiz Topullin  Kėng pėr Ēerēiz Topullin 758
7  Gėrvish nė Zemėr  Gėrvish nė Zemėr 748
8  Veē tre dit do zgjas ēudia  Veē tre dit do zgjas ēudia 732
9  Potpuri e Shqipėris sė mesme  Potpuri e Shqipėris sė mesme 714
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Sinan Hoxha — Sinan Hoxha    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Pėr ty kėndoj  Pėr ty kėndoj 2194
2  Fotografia  Fotografia 1658
3  Tė dua sa dhe ti  Tė dua sa dhe ti 1428
4  Nuk tė harroj  Nuk tė harroj 1194
5  Ah more djalė  Ah more djalė 1102
6  Eja eja se tė du  Eja eja se tė du 1097
7  Falmi ėndrrat  Falmi ėndrrat 993
8  Larg s'mund tė qėndroj  Larg s'mund tė qėndroj 914
9  Vetmia  Vetmia 862
10  Mė premtove dashurinė  Mė premtove dashurinė 861
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Sinan Hoxha — Mė thuaj po    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ah more djale  Ah more djale 804
2  Eja eja  Eja eja 741
3  Pėr Shėn Valentin  Pėr Shėn Valentin 614
4  Pėr ty e dashur  Pėr ty e dashur 595
5  Mė thuaj po  Mė thuaj po 562
6  Aromė dashurie  Aromė dashurie 520
7  Falmu pėr njė natė  Falmu pėr njė natė 504
8  Rashė nė dashuri  Rashė nė dashuri 496
9  Erdhe si magji  Erdhe si magji 438
10  Mos vono  Mos vono 424
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Sinan Hoxha — Ah sikur tė vije    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ah sikur tė vija  Ah sikur tė vija 1055
2  Rina Rina  Rina Rina 952
3  Eja eja ti  Eja eja ti 771
4  Sonte kemi dasėm  Sonte kemi dasėm 713
5  Oh kjo zemėr  Oh kjo zemėr 642
6  Porsi flutur mė afrohesh  Porsi flutur mė afrohesh 635
7  Po tė pres akoma  Po tė pres akoma 597
8  Ti je yll dhe perėndeshė  Ti je yll dhe perėndeshė 570
9  A e di  A e di 524
10  Vogėlushe bukuroshe  Vogėlushe bukuroshe 524
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Sinan Hoxha — Ekzistoj    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ēaj Jorie Shukarie  Ēaj Jorie Shukarie - Sinan Hoxha, Soni 2083
2  8 me 2  8 me 2 1883
3  Mamin, babin e mashtron  Mamin, babin e mashtron 1761
4  Potpuri e Shqipėrisė sė Mesme (I)  Potpuri e Shqipėrisė sė Mesme (I) 1551
5  Mė s’tė du  Mė s’tė du 1469
6  Mė fal  Mė fal 1219
7  Potpuri e Shqipėrisė sė Mesme (II)  Potpuri e Shqipėrisė sė Mesme (II) 1180
8  Vetėm ty tė du  Vetėm ty tė du 1159
9  Ah ke fat  Ah ke fat 1101
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja