Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Oda — Nuk je ti    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Baresha  Baresha 441
2  Beso nė diell  Beso nė diell 318
3  Diku larg  Diku larg 227
4  Buzė lumit  Buzė lumit 180
5  Kur e nesėrmja vjen  Kur e nesėrmja vjen 153
6  Sytė e mi  Sytė e mi 136
7  Tė fe dhe tė pa fe  Tė fe dhe tė pa fe 121
8  Ashtu siē di  Ashtu siē di 107
9  Dua jetėn ta jetoj  Dua jetėn ta jetoj 107
10  Ja ku jam  Ja ku jam 91
11  Fillimi i fundit  Fillimi i fundit 80
12  Nuk je ti  Nuk je ti 75
13  Rrugėt  Rrugėt 74
14  Nga je nisur  Nga je nisur 73
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Nostalgji — Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2    


Albume tė tjerė nga   •Menkis   •Menkis   •Minatori   •Minatori
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Beso nė diell  Beso nė diell - Oda 1264
2  Idioti  Idioti - Minatori 1115
3  Eja vasho eja  Eja vasho eja - Enigma 1013
4  Kopshti i dashurisė  Kopshti i dashurisė - Elonida 883
5  Perėndesha  Perėndesha - Elonida 775
6  Bluz dhe Rock 'n Roll  Bluz dhe Rock 'n Roll - Boemėt - Alisan Mehmeti 692
7  Ku je tash  Ku je tash - Boemėt - Alisan Mehmeti 686
8  Do tė kthehem  Do tė kthehem - Boemėt - Alisan Mehmeti 615
9  Kohėra tė kėqija  Kohėra tė kėqija - Boemėt - Alisan Mehmeti 566
10  Flej Zana  Flej Zana - Menkis 499
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Nostalgji — Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2    


Albume tė tjerė nga   •Menkis   •Menkis   •Minatori   •Minatori
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Beso nė diell  Beso nė diell - Oda 1264
2  Idioti  Idioti - Minatori 1115
3  Eja vasho eja  Eja vasho eja - Enigma 1013
4  Kopshti i dashurisė  Kopshti i dashurisė - Elonida 883
5  Perėndesha  Perėndesha - Elonida 775
6  Bluz dhe Rock 'n Roll  Bluz dhe Rock 'n Roll - Boemėt - Alisan Mehmeti 692
7  Ku je tash  Ku je tash - Boemėt - Alisan Mehmeti 686
8  Do tė kthehem  Do tė kthehem - Boemėt - Alisan Mehmeti 615
9  Kohėra tė kėqija  Kohėra tė kėqija - Boemėt - Alisan Mehmeti 566
10  Flej Zana  Flej Zana - Menkis 499
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja