Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Motrat Mustafa — Se n'parajsė gurbet nuk ka    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Kush mi qan lotėt e mia  Kush mi qan lotėt e mia 2162
2  Ka shku djali nė Gjermani  Ka shku djali nė Gjermani 2048
3  Kėngė dasmash  Kėngė dasmash 1608
4  Bjeri bjeri vajzo defit  Bjeri bjeri vajzo defit 1300
5  Se n'parajsė gurbet nuk ka  Se n'parajsė gurbet nuk ka 1275
6  Valle Shqipe  Valle Shqipe 1149
7  Mori qike lule Rudine  Mori qike lule Rudine 606
8  Balukja  Balukja 394
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Motrat Mustafa — Tė kam motėr ty dhe kėngėn    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ē'ke ti ēikė qė po qan  Ē'ke ti ēikė qė po qan 1576
2  Kėngė dasmash  Kėngė dasmash 1328
3  O gurbet i zi  O gurbet i zi 1288
4  Kush ėshtė ai  Kush ėshtė ai 1113
5  Tė kam motėr ty dhe kėngėn  Tė kam motėr ty dhe kėngėn 1022
6  Syrin a ma fal  Syrin a ma fal 978
7  Mė kaloi dita  Mė kaloi dita 925
8  Rritu goc e vogėl  Rritu goc e vogėl 785
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja