Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Gjurmėt — Hitet    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Nė tren pėr Pėrzeren  Nė tren pėr Pėrzeren 740
2  Po tė jemi vashė ne tė dy  Po tė jemi vashė ne tė dy 615
3  Tė gjitha rrugėt ēojnė nė Prishtinė  Tė gjitha rrugėt ēojnė nė Prishtinė 549
4   O bo bo   O bo bo 479
5  O moj  O moj 432
6  Sa herė tė shikoj nė sy  Sa herė tė shikoj nė sy 405
7  Tė shtrirė mbi kanape  Tė shtrirė mbi kanape 375
8  Hapi sytė e zi  Hapi sytė e zi 349
9  Ai kujtim  Ai kujtim 311
10  Ndonjė gjurmė duhet lėnė  Ndonjė gjurmė duhet lėnė 273
11  Hero i qytetit pa lumė  Hero i qytetit pa lumė 270
12  Mendo ēdo gjė merr fund pa ty  Mendo ēdo gjė merr fund pa ty 243
13  Le tė bėhet ferr  Le tė bėhet ferr 241
14  Era  Era 232
15  Tė vallėzojmė  Tė vallėzojmė 208
16  Nėn rogoz  Nėn rogoz 199
17  Njeriu dhe kulla  Njeriu dhe kulla 187
18  Mikrofoni  Mikrofoni 174
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja