Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Meta — O Zot    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Dhe prapė pėrmallim  Dhe prapė pėrmallim 270
2  O Zot  O Zot 139
3  Ethe mėrgimi  Ethe mėrgimi 78
4  Kėngė pėr gurabitė  Kėngė pėr gurabitė 44
5  Vaji i sė vesė  Vaji i sė vesė 41
6  Kijameti  Kijameti 31
7  Kur fatkeqėsia tė rrok nė befasi  Kur fatkeqėsia tė rrok nė befasi 29
8  E puth ndarjen me nostalgji  E puth ndarjen me nostalgji 27
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Meta — I numėroj yjet nė qiell    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ajo po qan  Ajo po qan 115
2  Pėr liri jetėn e shkrijmė  Pėr liri jetėn e shkrijmė 48
3  I vetėm tretem (2)  I vetėm tretem (2) 44
4  Malli pėr ty  Malli pėr ty 43
5  Fluturove si flutur  Fluturove si flutur 32
6  Ura e dashurisė  Ura e dashurisė 24
7  Jeta po kalon  Jeta po kalon 24
8  I lodhur  I lodhur 19
9  I vetėm tretem (1)  I vetėm tretem (1) 17
10  Lavirja  Lavirja 17
11  Pankushja  Pankushja 15
12  Dream was, dream is  Dream was, dream is 15
13  Ėndėrr ishte, ėndėrr ėshtė  Ėndėrr ishte, ėndėrr ėshtė 14
14  Shkėndija  Shkėndija 14
15  Fėmijėt thurin melodi  Fėmijėt thurin melodi 13
16  Ėndėrr e keqe mė mundon  Ėndėrr e keqe mė mundon 13
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja