Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Ilir Veliu — Ti je melodia    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Adio Ana  Adio Ana 653
2  Ti je melodia  Ti je melodia 564
3  Rrugica  Rrugica 543
4  Atė natė  Atė natė 487
5  Plot me aromė  Plot me aromė 429
6  Po e pres  Po e pres 406
7  Hėna dhe yjet  Hėna dhe yjet 396
8  Eva  Eva 363
9  Alba  Alba 344
10  Zana  Zana 330
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja