Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Idajet Ibrahimi — Kėngė dhe valle nga Jugu    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  O nga jetė zeza  O nga jetė zeza 454
2  Rozeta  Rozeta 264
3  Qė nė 15 vjeēe  Qė nė 15 vjeēe 240
4  Vajzė e bukur Ēame  Vajzė e bukur Ēame 223
5  Salicjote  Salicjote 215
6  Pėr Ēamėrinė ditė e natė kėndoj  Pėr Ēamėrinė ditė e natė kėndoj 197
7  Tuman kuqja  Tuman kuqja 183
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja