Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Shpėtim Levendi & Shpėtim Levendi & Sulejman Lame & Sulejman Lame — Tė ka babai nė gji    


Albume tė tjerė nga   •Shpėtim Levendi   •Shpėtim Levendi   •Sulejman Lame   •Sulejman Lame
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ē'u ngrita me natė  Ē'u ngrita me natė 616
2  Kur merr sitėn dhe gatuan  Kur merr sitėn dhe gatuan 495
3  Leskovik o fryn njė erė  Leskovik o fryn njė erė 438
4  Tė ka babai nė gji  Tė ka babai nė gji 410
5  Dola nė baēen me lule  Dola nė baēen me lule 381
6  Mora gunėn moj nėnė  Mora gunėn moj nėnė 370
7  Zbresim nga Leusa  Zbresim nga Leusa 341
8  Hapna, hapna derėn  Hapna, hapna derėn 328
9  Tė bėra manare  Tė bėra manare 298
10  Duart nė fre  Duart nė fre 270
11  Kaba  Kaba 270
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja