Probleme me database  

Kemi disa probleme teknike me faqen dhe jemi duke punuar pėr ti rregulluar sa mė parė. Nė kėto ēaste nuk mund tė dėgjoni muzikė. Ju kėrkojme ndjesė pėr kėtė problem dhe ju lutemi tė na vizitoni mė vonė

 

 

 

 

 

 


Veshja


© 1997-2013 Albasoul.com