Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Antologjia Botėrore — Muzikė Shqiptare    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Emine  Emine 1004
2  Valle e vajzave  Valle e vajzave 796
3  Valle e Osman Takės  Valle e Osman Takės 679
4  Valle pogonishte  Valle pogonishte 635
5  Motra dhe vėllai  Motra dhe vėllai 512
6  Kėnga e bariut  Kėnga e bariut 498
7  Kaba me violin  Kaba me violin 422
8  Lonte beu me hankon  Lonte beu me hankon 387
9  Melodi e gajdexhiut  Melodi e gajdexhiut 379
10  Qerbela Kerbela  Qerbela Kerbela 374
11  Kaba me klarinet  Kaba me klarinet 364
12  Ajkuna qan Omerin  Ajkuna qan Omerin 334
13  Dallėndyshe e vogėl  Dallėndyshe e vogėl 313
14  Ēobankat  Ēobankat 288
15  Vajtim  Vajtim 251
16  Ezmerkė mė ishe  Ezmerkė mė ishe 231
17  Mallkim  Mallkim 208
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja