Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Bujar Uka — Kthehu ti...    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Pse moj vajzė s'mė flet  Pse moj vajzė s'mė flet 767
2  Herė tė dua e herė s'tė dua  Herė tė dua e herė s'tė dua 472
3  Nuk po muj oj nanė  Nuk po muj oj nanė 436
4  Paq fatin e zi  Paq fatin e zi 400
5  Valle instrumentale  Valle instrumentale 378
6  Kur mendoj pėr dashnoren  Kur mendoj pėr dashnoren 338
7  Tė vogėl tė deshta  Tė vogėl tė deshta 253
8  Po, po thuaj ti po  Po, po thuaj ti po 203
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Bujar Uka — Live    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Aman Aman Amerik  Aman Aman Amerik 828
2  Ti nuk ke zemėr  Ti nuk ke zemėr 574
3  Prej merakut tand  Prej merakut tand 461
4  Bylbyl  Bylbyl 449
5  Oh gurbet  Oh gurbet 442
6  Vajzėn qė kam dashuru  Vajzėn qė kam dashuru 405
7  I vetmuar jam nė halle  I vetmuar jam nė halle 356
8  Ti ma dhe besėn  Ti ma dhe besėn 333
9  Kanga e Mahmut Pashės  Kanga e Mahmut Pashės 326
10  Oh kanga ime  Oh kanga ime 305
11  Sytė e mij & Hajde moj Nazėlije  Sytė e mij & Hajde moj Nazėlije 274
12  Largohesh prej meje  Largohesh prej meje 232
13  Sa t'jam gjallė  Sa t'jam gjallė 228
14  Instrumentale  Instrumentale 214
15  Moj voglushe  Moj voglushe 207
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja