Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Hanė Nikprelaj — Lum e lum si jem kojshi    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Vra me plumba e djegė me flakė  Vra me plumba e djegė me flakė 884
2  Lum e lum si jem kojshi  Lum e lum si jem kojshi 789
3  Dasma e Kosovės  Dasma e Kosovės 596
4  Qaj e pres  Qaj e pres 523
5  Tan Gjakovėn kam gjini  Tan Gjakovėn kam gjini 461
6  Kė kujtove  Kė kujtove 420
7  T’pata thėnė  T’pata thėnė 411
8  Bukurinė kush nuk e don  Bukurinė kush nuk e don 410
9  Tash qė ra muri i Berlinit  Tash qė ra muri i Berlinit 364
10  Si po m’thue  Si po m’thue 347
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Hanė Nikprelaj & Hanė Nikprelaj & Shaqir Cėrvadiku & Shaqir Cėrvadiku & Shkurte Fejza & Shkurte Fejza — Kėngė nga zemra    


Albume tė tjerė nga   •Shaqir Cėrvadiku   •Shaqir Cėrvadiku   •Shkurte Fejza   •Shkurte Fejza
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ēohu djelmni  Ēohu djelmni 2146
2  Pyet Kosova  Pyet Kosova 1814
3  Nėnat Shqiptare  Nėnat Shqiptare 1637
4  E kam emrin Kosovar  E kam emrin Kosovar 1187
5  Mėmėdhe sa shumė tė dua  Mėmėdhe sa shumė tė dua 953
6  Malli djeg pėr Mėmėdhenė  Malli djeg pėr Mėmėdhenė 888
7  Krushqit e Dardanisė  Krushqit e Dardanisė 802
8  Jam e bija e Kosovės  Jam e bija e Kosovės 791
9  Jabanxhi  Jabanxhi 680
10  Rrezja e parė  Rrezja e parė 605
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Hanė Nikprelaj & Hanė Nikprelaj & Shaqir Cėrvadiku & Shaqir Cėrvadiku & Shkurte Fejza & Shkurte Fejza — Kėngė nga zemra    


Albume tė tjerė nga   •Shaqir Cėrvadiku   •Shaqir Cėrvadiku   •Shkurte Fejza   •Shkurte Fejza
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ēohu djelmni  Ēohu djelmni 2146
2  Pyet Kosova  Pyet Kosova 1814
3  Nėnat Shqiptare  Nėnat Shqiptare 1637
4  E kam emrin Kosovar  E kam emrin Kosovar 1187
5  Mėmėdhe sa shumė tė dua  Mėmėdhe sa shumė tė dua 953
6  Malli djeg pėr Mėmėdhenė  Malli djeg pėr Mėmėdhenė 888
7  Krushqit e Dardanisė  Krushqit e Dardanisė 802
8  Jam e bija e Kosovės  Jam e bija e Kosovės 791
9  Jabanxhi  Jabanxhi 680
10  Rrezja e parė  Rrezja e parė 605
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja