Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Ema Qazimi — Trėndelinė dhe kėngė    


Albume tė tjerė nga   •Ema Qazimi
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Trėndelinė e kėngė  Trėndelinė e kėngė 1021
2  Baballarėt  Baballarėt 751
3  Kėputa njė gjethė dafine  Kėputa njė gjethė dafine 730
4  Marinari  Marinari 622
5  Kėngė pėr Ēerēiz Topullin  Kėngė pėr Ēerēiz Topullin 592
6  Pėr ty ēelin mijėra agime  Pėr ty ēelin mijėra agime 554
7  Gol bukur gol  Gol bukur gol 540
8  Dashuria jonė  Dashuria jonė 496
9  Zemėrzjarrta moj  Zemėrzjarrta moj 485
10  Kur ēelin bozhuret  Kur ēelin bozhuret 467
11  Tė dua  o jetė  Tė dua o jetė 446
12  Ēobani  Ēobani 439
13  Pranvera vjen e gjen Pranverė  Pranvera vjen e gjen Pranverė 394
14  Ne Vajzat  Ne Vajzat 363
15  Ti o shpirt qė mban njė bote  Ti o shpirt qė mban njė bote 352
16  Ditėlindja dhe deti  Ditėlindja dhe deti 335
17  Lidhur nė njė besė  Lidhur nė njė besė 306
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja