Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Vaēe Zela — Vaēe Zela    


Albume tė tjerė nga   •Vaēe Zela
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Djaloshi dhe shiu  Djaloshi dhe shiu 2059
2  Valsi i lumturisė  Valsi i lumturisė 1652
3  Sot jam 20 vjeē  Sot jam 20 vjeē 1387
4  Nė shtėpinė tonė  Nė shtėpinė tonė 1280
5  Esperanca  Esperanca 1246
6  Lėmza  Lėmza 1185
7  Rritim jetėn tonė  Rritim jetėn tonė 1112
8  Fėmija i parė  Fėmija i parė 1044
9  Tė lumtur tė dua  Tė lumtur tė dua 958
10  Natėn vonė  Natėn vonė 891
11  Nuk e fshehim dashurinė  Nuk e fshehim dashurinė 828
12  Kur jam pranė teje  Kur jam pranė teje 792
13  Nė ēdo zemėr mbjell gėzim  Nė ēdo zemėr mbjell gėzim 763
14  Mesnatė  Mesnatė 726
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja