Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Edona Llalloshi — Borxhi i dashurisė    


Albume tė tjerė nga   •Edona Llalloshi
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Borxhi i dashurisė  Borxhi i dashurisė 833
2  Lulebore (popullore e pėrpunuar)  Lulebore (popullore e pėrpunuar) 521
3  Ky merak (popullore e pėrpunuar)  Ky merak (popullore e pėrpunuar) 476
4  Dua syrin me ta puth o xhan  Dua syrin me ta puth o xhan 463
5  Dhembja ime mban emrin tėnd  Dhembja ime mban emrin tėnd 371
6  Djemtė e Kosovės  Djemtė e Kosovės 358
7  Te kalaja  Te kalaja 350
8  Ėndėrra e vashės t“fjetur  Ėndėrra e vashės t“fjetur 317
9  Luaja  Luaja 278
10  Vonohu dhe pak  Vonohu dhe pak 260
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja