Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Sinan Hoxha — Dashuria dallg dhe djell    


Albume tė tjerė nga   •Sinan Hoxha
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Mė shikon me buz nė gaz  Mė shikon me buz nė gaz 1949
2  Knoj pėr pleq and knoj pėr rini  Knoj pėr pleq and knoj pėr rini 1178
3  Dasma Tironse  Dasma Tironse 1064
4  Dashuria dallg dhe djell  Dashuria dallg dhe djell 901
5  Unė pa ty jetoj kot  Unė pa ty jetoj kot 835
6  Kėng pėr Ēerēiz Topullin  Kėng pėr Ēerēiz Topullin 758
7  Gėrvish nė Zemėr  Gėrvish nė Zemėr 748
8  Veē tre dit do zgjas ēudia  Veē tre dit do zgjas ēudia 732
9  Potpuri e Shqipėris sė mesme  Potpuri e Shqipėris sė mesme 714
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja