Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Shaqir Cėrvadiku — Pėr liri    


Albume tė tjerė nga   •Shaqir Cėrvadiku
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Atje larg  Atje larg 1311
2  Ē'ka po thotė Adem Jashari  Ē'ka po thotė Adem Jashari 962
3  Moj e mira Bregut tė Cemit  Moj e mira Bregut tė Cemit 872
4  Njė grusht dhe mė i shtrėnjė se jeta  Njė grusht dhe mė i shtrėnjė se jeta 853
5  Kosovėn mos ma kujtoni  Kosovėn mos ma kujtoni 795
6  Erdhi dhėndri nga kurbeti  Erdhi dhėndri nga kurbeti 761
7  Kur na thėrret Kosova  Kur na thėrret Kosova 697
8  Hypi qika nė mollė  Hypi qika nė mollė 633
9  Kosovė Dardane  Kosovė Dardane 627
10  Bajram Curri  Bajram Curri 545
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja