Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Elita 5 — Si Merlin Monro    


Albume tė tjerė nga   •Elita 5
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  A nuk ėshtė kėshtu?  A nuk ėshtė kėshtu? 3048
2  Sajzeza  Sajzeza 2513
3  Dashuria e parė  Dashuria e parė 1852
4  Romeo dhe Zhulieta  Romeo dhe Zhulieta 1681
5  Pranoje vetminė  Pranoje vetminė 1551
6  S'mund ta blesh shpirtin tim  S'mund ta blesh shpirtin tim 1530
7  Kėngėt mi vrave me dashuri  Kėngėt mi vrave me dashuri 1438
8  Unė e di se ku tė dhėmb  Unė e di se ku tė dhėmb 1296
9  100% vjeshtė nė zemėr  100% vjeshtė nė zemėr 1244
10  Si Merlyn Monro  Si Merlyn Monro 1167
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja