Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Vazhdojnė albumet e reja  
Kėtė radhė kemi nderin tė falenderojmė Z. ILovePejaa, njė nga kontribuesit e rregullt tė albasoul qė me siguri e njihni nga materialet e shumta historike qė ai sjell nė keto faqe. Albumet e publikuar prej tij u japin mundėsinė tė dėgjoni tinguj nga Ilir Shaqiri, Trix, TNT, Armend Rexhepagiqi, Qamili i vogėl, Mazllom Mejzini, Marigona, Seleksioni 039, Sabri Fejzullahu, WNC, ASD, si dhe nje pėrmbledhje me Rock i vitete 80' nga Kosova. Kėnaquni me muzikė dhe mos harroni te falenderoni ILovePejaa nė chat ose forum ku ai ėshtė moderator i informatikės. Nqs keni deshirė tė publikoni albumet tuaj nė faqen e muzikės bėni njė email te edspace@comcast.net.

Veshja