Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Asgjė Sikur Dielli — Ti dhe unė    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Dikush...  Dikush... 584
2  Mendoja ēdo gjė merr fund pa ty  Mendoja ēdo gjė merr fund pa ty 443
3  Kur e di se nuk di  Kur e di se nuk di 315
4  Ti dhe unė  Ti dhe unė 286
5  Amulli - II Rrugė  Amulli - II Rrugė 239
6  Bankinė  Bankinė 200
7  Ne kėndej  Ne kėndej 186
8  Pronė  Pronė 166
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja