Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Meta — O Zot    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Dhe prapė pėrmallim  Dhe prapė pėrmallim 270
2  E puth ndarjen me nostalgji  E puth ndarjen me nostalgji 27
3  Ethe mėrgimi  Ethe mėrgimi 78
4  Kėngė pėr gurabitė  Kėngė pėr gurabitė 44
5  Kijameti  Kijameti 31
6  Kur fatkeqėsia tė rrok nė befasi  Kur fatkeqėsia tė rrok nė befasi 29
7  O Zot  O Zot 139
8  Vaji i sė vesė  Vaji i sė vesė 41
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Meta — I numėroj yjet nė qiell    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ajo po qan  Ajo po qan 115
2  Dream was, dream is  Dream was, dream is 15
3  Ėndėrr e keqe mė mundon  Ėndėrr e keqe mė mundon 13
4  Ėndėrr ishte, ėndėrr ėshtė  Ėndėrr ishte, ėndėrr ėshtė 14
5  Fėmijėt thurin melodi  Fėmijėt thurin melodi 13
6  Fluturove si flutur  Fluturove si flutur 32
7  I lodhur  I lodhur 19
8  I vetėm tretem (1)  I vetėm tretem (1) 17
9  I vetėm tretem (2)  I vetėm tretem (2) 44
10  Jeta po kalon  Jeta po kalon 24
11  Lavirja  Lavirja 17
12  Malli pėr ty  Malli pėr ty 43
13  Pankushja  Pankushja 15
14  Pėr liri jetėn e shkrijmė  Pėr liri jetėn e shkrijmė 48
15  Shkėndija  Shkėndija 14
16  Ura e dashurisė  Ura e dashurisė 24
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja