Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Shpėtim Levendi & Shpėtim Levendi & Sulejman Lame & Sulejman Lame — Tė ka babai nė gji    


Albume tė tjerė nga   •Shpėtim Levendi   •Shpėtim Levendi
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ē'u ngrita me natė  Ē'u ngrita me natė 616
2  Dola nė baēen me lule  Dola nė baēen me lule 381
3  Duart nė fre  Duart nė fre 270
4  Hapna, hapna derėn  Hapna, hapna derėn 328
5  Kaba  Kaba 270
6  Kur merr sitėn dhe gatuan  Kur merr sitėn dhe gatuan 495
7  Leskovik o fryn njė erė  Leskovik o fryn njė erė 438
8  Mora gunėn moj nėnė  Mora gunėn moj nėnė 370
9  Tė bėra manare  Tė bėra manare 298
10  Tė ka babai nė gji  Tė ka babai nė gji 410
11  Zbresim nga Leusa  Zbresim nga Leusa 341
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Sazet e Pėrmetit — Kėngė Pėrmetare    


Albume tė tjerė nga   •Laver Bariu   •Laver Bariu
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  A kanė ujė ato burime  A kanė ujė ato burime - Sazet, Pėrmet 771
2  As aman moj lule  As aman moj lule - Sazet, Pėrmet 1446
3  Do marr ēiften do dal pėr gjah  Do marr ēiften do dal pėr gjah - Sazet, Pėrmet 952
4  Falma syn e zi  Falma syn e zi - I. Nasi, J. Suli 1152
5  Fluturo si gjethe  Fluturo si gjethe - Laver Bariu 717
6  Hajde dalim nga Lipa  Hajde dalim nga Lipa - M. Xhemali, Y. Zeqiri 1013
7  Hajde moj gjethėzė  Hajde moj gjethėzė - Riza Kosina 629
8  Hodha njė lule nė ferrė  Hodha njė lule nė ferrė - V.Thanasi, I.Thanasi 792
9  O borzilok  O borzilok - Sazet, Pėrmet 997
10  O dhėndėr ku vete kėshtu  O dhėndėr ku vete kėshtu - M. Xhemali, Y. Zeqiri 1810
11  Porsi pėndėt e palloit  Porsi pėndėt e palloit - M. Xhemali, Y. Zeqiri 818
12  Porsi yll mėngjesi  Porsi yll mėngjesi - J. Suli, I. Nasi 810
13  Rrush i bardhė e rrush i zi  Rrush i bardhė e rrush i zi - M. Xhemali, Y. Zeqiri 730
14  Se na ra dėbora  Se na ra dėbora - L. Bariu, S. Lame 926
15  Tė dielė qė me sabah  Tė dielė qė me sabah - Vajzat, Pėrmet 1230
16  Trėndafili fletė fletė  Trėndafili fletė fletė - Sazet, Pėrmet 724
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Shpėtim Levendi & Shpėtim Levendi & Sulejman Lame & Sulejman Lame — Tė ka babai nė gji    


Albume tė tjerė nga   •Shpėtim Levendi   •Shpėtim Levendi
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ē'u ngrita me natė  Ē'u ngrita me natė 616
2  Dola nė baēen me lule  Dola nė baēen me lule 381
3  Duart nė fre  Duart nė fre 270
4  Hapna, hapna derėn  Hapna, hapna derėn 328
5  Kaba  Kaba 270
6  Kur merr sitėn dhe gatuan  Kur merr sitėn dhe gatuan 495
7  Leskovik o fryn njė erė  Leskovik o fryn njė erė 438
8  Mora gunėn moj nėnė  Mora gunėn moj nėnė 370
9  Tė bėra manare  Tė bėra manare 298
10  Tė ka babai nė gji  Tė ka babai nė gji 410
11  Zbresim nga Leusa  Zbresim nga Leusa 341
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Sazet e Pėrmetit — Kėngė Pėrmetare    


Albume tė tjerė nga   •Laver Bariu   •Laver Bariu
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  A kanė ujė ato burime  A kanė ujė ato burime - Sazet, Pėrmet 771
2  As aman moj lule  As aman moj lule - Sazet, Pėrmet 1446
3  Do marr ēiften do dal pėr gjah  Do marr ēiften do dal pėr gjah - Sazet, Pėrmet 952
4  Falma syn e zi  Falma syn e zi - I. Nasi, J. Suli 1152
5  Fluturo si gjethe  Fluturo si gjethe - Laver Bariu 717
6  Hajde dalim nga Lipa  Hajde dalim nga Lipa - M. Xhemali, Y. Zeqiri 1013
7  Hajde moj gjethėzė  Hajde moj gjethėzė - Riza Kosina 629
8  Hodha njė lule nė ferrė  Hodha njė lule nė ferrė - V.Thanasi, I.Thanasi 792
9  O borzilok  O borzilok - Sazet, Pėrmet 997
10  O dhėndėr ku vete kėshtu  O dhėndėr ku vete kėshtu - M. Xhemali, Y. Zeqiri 1810
11  Porsi pėndėt e palloit  Porsi pėndėt e palloit - M. Xhemali, Y. Zeqiri 818
12  Porsi yll mėngjesi  Porsi yll mėngjesi - J. Suli, I. Nasi 810
13  Rrush i bardhė e rrush i zi  Rrush i bardhė e rrush i zi - M. Xhemali, Y. Zeqiri 730
14  Se na ra dėbora  Se na ra dėbora - L. Bariu, S. Lame 926
15  Tė dielė qė me sabah  Tė dielė qė me sabah - Vajzat, Pėrmet 1230
16  Trėndafili fletė fletė  Trėndafili fletė fletė - Sazet, Pėrmet 724
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja