Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Bleona Qereti — S`mė bėhet vonė    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Dua ēfarė dua  Dua ēfarė dua 639
2  Ndale lotin  Ndale lotin 834
3  Nuk gjen  Nuk gjen 474
4  Nuk mė mashtron dot  Nuk mė mashtron dot 734
5  Pa ty  Pa ty 561
6  Po digjem nga malli  Po digjem nga malli 1090
7  Po ku je fshehur  Po ku je fshehur 707
8  S'mė bėhet vonė  S'mė bėhet vonė 1350
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Bleona Qereti — Ik mėso si dashurohet    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Bla, bla, bla  Bla, bla, bla 510
2  Do tė dua nesėr  Do tė dua nesėr 440
3  Ekstravagantja  Ekstravagantja 647
4  Ik mėso si dashurohet  Ik mėso si dashurohet 978
5  Ky shi a bie edhe pėr ty?  Ky shi a bie edhe pėr ty? 317
6  M'i kthe tė gjitha  M'i kthe tė gjitha 370
7  Napoloni  Napoloni 740
8  O bo bo  O bo bo 765
9  Pyes tė dashurit  Pyes tė dashurit 326
10  Quam tė vdekur  Quam tė vdekur 351
11  S'je i pari qė po vuan  S'je i pari qė po vuan 414
12  Tė dashuroj  Tė dashuroj 527
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Bleona Qereti — Nėse mė do fort    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Adoleshenca  Adoleshenca 469
2  Dhe prapė jam kthyer  Dhe prapė jam kthyer 300
3  Djemtė e mahallės  Djemtė e mahallės 366
4  Era  Era 551
5  Kam qejfin tim  Kam qejfin tim 562
6  Lermėni  Lermėni 355
7  Mos ik  Mos ik 521
8  Nėse mė do fort  Nėse mė do fort 804
9  Pėrse tė vuajmė  Pėrse tė vuajmė 226
10  Premtim i harruar  Premtim i harruar 212
11  Si tė panjohur  Si tė panjohur 242
12  Tek parku i humbur  Tek parku i humbur 218
13  Vetėmashtrimi  Vetėmashtrimi 201
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    RTSH 2001 — Fest 2001    


Albume tė tjerė nga   •Agim Poshka   •Agim Poshka   •Alma Bektashi   •Alma Bektashi   •Aurela Gaēe   •Aurela Gaēe   •Bedri Islami   •Bedri Islami   •Bojken Lako   •Bojken Lako   •Eranda Libohova   •Eranda Libohova   •Irma Libohova   •Irma Libohova   •Jonida Maliqi   •Jonida Maliqi   •Kozma Dushi   •Kozma Dushi   •Manjola Nallbani   •Manjola Nallbani   •Mariza Ikonomi   •Mariza Ikonomi   •Miranda Hashani   •Miranda Hashani   •Rovena Dilo   •Rovena Dilo   •RTSH   •RTSH   •Silva Gurabardhi   •Silva Gurabardhi
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Anti Nostradamus  Anti Nostradamus - Rovena Dilo 760
2  Gėnje por thuaj tė dua  Gėnje por thuaj tė dua - K. Dushi, S. Gurabardhi 1453
3  Ik  Ik - Jonida Maliqi 1223
4  Kėngė e jetės sonė  Kėngė e jetės sonė - Yell 972
5  Kėrkoj  Kėrkoj - Alma Bektashi 724
6  Mė prit  Mė prit - Eranda Libohova 1676
7  Mendim  Mendim - Agim Poshka 843
8  Ndjej  Ndjej - Aurela Gaēe 1850
9  Njė botė e re  Njė botė e re - Bedri Islami 645
10  Qielli dhe toka  Qielli dhe toka - Bojken Lako 881
11  Sa larg  Sa larg - Manjola Nallbani 1130
12  Taverna e vjetėr  Taverna e vjetėr - B. Alibali, I. Libohova 2986
13  Telefon  Telefon - Bleona Qerreti 1343
14  Ti apo ėndrra  Ti apo ėndrra - Miranda Hashani 741
15  Zjarrin do ta gjej  Zjarrin do ta gjej - Mariza Ikonomi 1482
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    RTSH 2001 — Fest 2001    


Albume tė tjerė nga   •Agim Poshka   •Agim Poshka   •Alma Bektashi   •Alma Bektashi   •Aurela Gaēe   •Aurela Gaēe   •Bedri Islami   •Bedri Islami   •Bojken Lako   •Bojken Lako   •Eranda Libohova   •Eranda Libohova   •Irma Libohova   •Irma Libohova   •Jonida Maliqi   •Jonida Maliqi   •Kozma Dushi   •Kozma Dushi   •Manjola Nallbani   •Manjola Nallbani   •Mariza Ikonomi   •Mariza Ikonomi   •Miranda Hashani   •Miranda Hashani   •Rovena Dilo   •Rovena Dilo   •RTSH   •RTSH   •Silva Gurabardhi   •Silva Gurabardhi
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Anti Nostradamus  Anti Nostradamus - Rovena Dilo 760
2  Gėnje por thuaj tė dua  Gėnje por thuaj tė dua - K. Dushi, S. Gurabardhi 1453
3  Ik  Ik - Jonida Maliqi 1223
4  Kėngė e jetės sonė  Kėngė e jetės sonė - Yell 972
5  Kėrkoj  Kėrkoj - Alma Bektashi 724
6  Mė prit  Mė prit - Eranda Libohova 1676
7  Mendim  Mendim - Agim Poshka 843
8  Ndjej  Ndjej - Aurela Gaēe 1850
9  Njė botė e re  Njė botė e re - Bedri Islami 645
10  Qielli dhe toka  Qielli dhe toka - Bojken Lako 881
11  Sa larg  Sa larg - Manjola Nallbani 1130
12  Taverna e vjetėr  Taverna e vjetėr - B. Alibali, I. Libohova 2986
13  Telefon  Telefon - Bleona Qerreti 1343
14  Ti apo ėndrra  Ti apo ėndrra - Miranda Hashani 741
15  Zjarrin do ta gjej  Zjarrin do ta gjej - Mariza Ikonomi 1482
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja