Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Ardjan Trebicka — Tango    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Amapola  Amapola 1420
2  Erė dashurie  Erė dashurie 1609
3  Falmė sytė e shkruar  Falmė sytė e shkruar 1816
4  Mirupafshim  Mirupafshim 1137
5  Njė flutur  Njė flutur 1373
6  Pėr ty s'do shkruaj mė  Pėr ty s'do shkruaj mė 1234
7  Pėrsėri ke me u afru  Pėrsėri ke me u afru 1203
8  Por una cabeza  Por una cabeza 1102
9  Sa tė desha  Sa tė desha 1296
10  Shokė jete  Shokė jete 2091
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Ardjan Trebicka — Dhe deti na ka zili    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Dhe deti na ka zili  Dhe deti na ka zili 2534
2  E humba zemrėn  E humba zemrėn 1521
3  E imja je  E imja je 1983
4  Lule lule macė macė  Lule lule macė macė 1753
5  O yll i bukur  O yll i bukur 2196
6  S'ma fal dashurinė  S'ma fal dashurinė 1716
7  Shpendurake  Shpendurake 1636
8  Tė fryn era nėn kėmishė  Tė fryn era nėn kėmishė 1909
9  Ti mė pėlqen  Ti mė pėlqen 2049
10  Trėndafile  Trėndafile 2068
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Ardjan Trebicka — Do bėhem cigan    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  A mė do aq sa tė dua  A mė do aq sa tė dua 1544
2  Do bėhem cigan  Do bėhem cigan 1670
3  Edhe dielli iku larg  Edhe dielli iku larg 1066
4  Katerina  Katerina 1361
5  Kėto buzė qė ke ti  Kėto buzė qė ke ti 1132
6  Lule vere  Lule vere 1420
7  Me fustanin dredha dredha  Me fustanin dredha dredha 1850
8  Po mė mundon zilia  Po mė mundon zilia 1140
9  Tani mė ke harruar  Tani mė ke harruar 1434
10  Vallėzojmė tė dy  Vallėzojmė tė dy 1235
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja