Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Ardjan Trebicka — Tango    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Shokė jete  Shokė jete 2091
2  Falmė sytė e shkruar  Falmė sytė e shkruar 1816
3  Erė dashurie  Erė dashurie 1609
4  Amapola  Amapola 1420
5  Njė flutur  Njė flutur 1373
6  Sa tė desha  Sa tė desha 1296
7  Pėr ty s'do shkruaj mė  Pėr ty s'do shkruaj mė 1234
8  Pėrsėri ke me u afru  Pėrsėri ke me u afru 1203
9  Mirupafshim  Mirupafshim 1137
10  Por una cabeza  Por una cabeza 1102
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Ardjan Trebicka — Dhe deti na ka zili    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Dhe deti na ka zili  Dhe deti na ka zili 2534
2  O yll i bukur  O yll i bukur 2196
3  Trėndafile  Trėndafile 2068
4  Ti mė pėlqen  Ti mė pėlqen 2049
5  E imja je  E imja je 1983
6  Tė fryn era nėn kėmishė  Tė fryn era nėn kėmishė 1909
7  Lule lule macė macė  Lule lule macė macė 1753
8  S'ma fal dashurinė  S'ma fal dashurinė 1716
9  Shpendurake  Shpendurake 1636
10  E humba zemrėn  E humba zemrėn 1521
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Ardjan Trebicka — Do bėhem cigan    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Me fustanin dredha dredha  Me fustanin dredha dredha 1850
2  Do bėhem cigan  Do bėhem cigan 1670
3  A mė do aq sa tė dua  A mė do aq sa tė dua 1544
4  Tani mė ke harruar  Tani mė ke harruar 1434
5  Lule vere  Lule vere 1420
6  Katerina  Katerina 1361
7  Vallėzojmė tė dy  Vallėzojmė tė dy 1235
8  Po mė mundon zilia  Po mė mundon zilia 1140
9  Kėto buzė qė ke ti  Kėto buzė qė ke ti 1132
10  Edhe dielli iku larg  Edhe dielli iku larg 1066
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja