Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė artistit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 129.207
2  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 14.343
3  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 6.356
4  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 12.320
5  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 47.741
6  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 9.404
7  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 8.473
8  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 10.402
9  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 6.993
10  Moj laroke Agron Berisha 23 7.205
11  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 10.819
12  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 8.009
13  The best Aleksandėr Gjoka 8 8.131
14  Mos ik Alfred Meēo 10 11.336
15  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 7.267
16  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 10.133
17  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 8.423
18  Amet Azizi Amet Azizi 9 6.149
19  Malli Anita Bitri 10 6.996
20  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 8.513
21  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 7.515
22  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 8.429
23  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 9.663
24  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 8.991
25  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 8.743
26  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 4.844
27  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 7.856
28  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 8.727
29  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 11.006
30  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 8.271
31  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 8.234
32  Tango Ardjan Trebicka 10 7.240
33  The Blue Violin Arens Leka 11 5.673
34  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 8.433
35  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 7.618
36  Nata e fundit Artan Kola 10 9.553
37  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 5.685
38  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 9.235
39  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 8.107
40  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 7.102
41  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 7.089
42  Pse kam frikė Artiola Toska 8 7.985
43  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 6.294
44  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 9.147
45  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 7.661
46  The Best Aurela Gaēe 9 8.337
47  Superxhiro Aurela Gaēe 9 8.061
48  Hitet Avni Aliu 18 6.507
49  Gocė Pejane Bedri Islami 11 6.882
50  Live me Qumilat Berati 8 38.685
51  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 6.481
52  Besnikėt Besnikėt 14 6.656
53  Live Bitonia 10 5.498
54  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 8.892
55  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 8.365
56  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 7.305
57  Bojken Lako Bojken Lako 10 6.551
58  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 15.961
59  Live Bujar Uka 15 6.122
60  Kthehu ti... Bujar Uka 8 6.488
61  Hitet Cani Cani 13 10.373
62  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 8.882
63  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 9.082
64  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 7.733
65  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 7.356
66  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 7.676
67  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 7.801
68  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 6.818
69  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 7.156
70  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 9.680
71  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 5.255
72  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 7.524
73  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 8.767
74  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 6.361
75  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 9.100
76  Mė thotė zemra Eli Fara 9 8.724
77  Po tė pres Eli Fara 8 8.565
78  Popullore Eli Fara 12 8.986
79  Pėrtej Eli Fara 7 7.745
80  Si Merlin Monro Elita 5 10 14.238
81  Vetėm pėr ju Elita 5 16 7.839
82  Bardh e Zi Elita 5 10 7.534
83  Elita 5 Elita 5 18 8.011
84  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 7.201
85  100% Eliza Hoxha 9 6.377
86  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 10.198
87  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 8.334
88  Mė thuaj po Erjon Korini 8 5.968
89  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 5.711
90  Pres... Ermira Babaliu 10 6.885
91  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 11.638
92  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 7.361
93  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 5.990
94  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 5.826
95  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 9.669
96  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 9.834
97  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 9.049
98  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 7.547
99  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 6.828
100  Live Fisnikėt 19 7.967
101  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 13.392
102  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 8.136
103  Muzikė Fshatare Fshatare 20 7.364
104  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 5.140
105  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 6.861
106  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 6.407
107  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 6.481
108  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 7.749
109  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 6.930
110  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 6.004
111  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 5.721
112  Liridona Gėzim Nika 16 8.518
113  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 8.188
114  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 6.168
115  Aktore e pėrkryer Gili 11 7.021
116  Shigjeta e Amorit Gili 12 7.804
117  Studenti Gili 9 7.453
118  Fol Shqip Gili 10 8.927
119  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 6.375
120  Hitet Gjurmėt 18 6.109
121  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 7.290
122  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 5.279
123  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 5.863
124  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 9.423
125  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 42.835
126  Zanė e malit Hajro Ceka 8 6.423
127  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 6.083
128  Live Hajro Ceka 12 6.401
129  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 6.544
130  Larg u largova Haxhi Dauti 8 5.791
131  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 8.253
132  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 7.271
133  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 4.623
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 6.117
135  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 9.098
136  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 7.110
137  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 8.192
138  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 8.031
139  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 6.473
140  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 10.327
141  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 9.383
142  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 6.758
143  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 9.256
144  Ti je melodia Ilir Veliu 10 6.125
145  Ilirėt Ilirėt 23 6.569
146  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 6.590
147  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 8.241
148  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 7.386
149  23....53 Irma Libohova 8 6.752
150  Mollaxhiu Irma Libohova 8 8.154
151  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 8.549
152  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 6.527
153  Drandofiles Kadri Ismaili 15 6.160
154  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 6.106
155  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 5.882
156  Serenata Kastriot Tusha 12 8.276
157  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 6.713
158  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 8.269
159  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 7.962
160  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 7.980
161  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 6.940
162  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 7.266
163  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 48.849
164  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 6.963
165  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 7.362
166  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 11.361
167  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 58.044
168  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 5.147
169  Dashnija Kledi 8 6.469
170  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 6.525
171  Don Juan Kledi 8 4.823
172  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 5.928
173  Kėngė Kosovare Kosova 17 7.576
174  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 6.637
175  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 5.635
176  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 5.742
177  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 5.000
178  Popullore Laver Bariu 17 7.802
179  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 8.351
180  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 7.886
181  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 6.938
182  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 6.606
183  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 7.320
184  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 8.470
185  E si ta them Lori 10 7.838
186  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 7.190
187  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 6.562
188  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 5.655
189  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 8.321
190  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 6.904
191  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 6.258
192  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 6.921
193  Mitrovica Marigona 9 7.302
194  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 7.704
195  Ēka ka zemra Meda 8 62.002
196  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 4.375
197  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 54.848
198  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 6.623
199  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 6.440
200  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 6.070
201  Merita Halili Merita Halili 8 8.177
202  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 8.780
203  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 6.273
204  O Zot Meta 8 5.402
205  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 4.923
206  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 11.015
207  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 6.983
208  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 7.919
209  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 5.963
210  Minatori Minatori 18 8.078
211  Mė mungon Miranda Hashani 13 7.134
212  Mister Mister 10 5.706
213  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 7.384
214  Arvanitase Motrat Libohova 10 6.809
215  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 8.481
216  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 9.200
217  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 7.266
218  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 7.062
219  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 6.054
220  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 6.476
221  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 7.040
222  Naser Dula Naser Dula 13 5.651
223  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 5.460
224  Syri yt Nertila Vreto 9 6.099
225  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 5.291
226  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 6.883
227  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 5.388
228  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 5.543
229  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 4.687
230  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 6.475
231  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 6.356
232  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 5.486
233  Nuk je ti Oda 14 6.660
234  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 5.745
235  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 7.608
236  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 6.225
237  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 7.799
238  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 6.015
239  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 7.937
240  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 15.947
241  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 6.885
242  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 84.932
243  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 9.646
244  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 10.124
245  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 9.055
246  As po, as jo Poni 8 9.203
247  Muzikė popullore Populli 18 8.313
248  Toka jonė Postmoderna 7 5.783
249  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 7.344
250  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 7.008
251  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 7.817
252  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 7.590
253  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 5.506
254  Dikur Redon Makashi 9 6.868
255  Dil prej gotės sime Remi 12 6.333
256  M'ka marrė malli Remi 15 40.781
257  Fiki dritat Remi 16 5.131
258  Live Remi & Corona 4 5.763
259  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 7.471
260  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 9.192
261  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 9.732
262  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 6.108
263  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 6.428
264  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 6.419
265  Drejt fatit tim Ritfolk 10 7.157
266  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 5.482
267  Ante Rovena Dilo 12 9.726
268  Bie dėborė Rovena Stefa 9 6.414
269  Paraja Rovena Stefa 10 6.257
270  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 15.473
271  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 7.387
272  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 6.489
273  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 6.098
274  Fest 97 RTSH 1997 12 6.563
275  Fest 98 RTSH 1998 14 8.048
276  Fest 99 RTSH 1999 16 6.383
277  Fest 2001 RTSH 2001 15 7.246
278  Fest 2002 RTSH 2002 14 6.330
279  Fest 2006 RTSH 2006 16 4.687
280  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 7.445
281  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 7.488
282  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 7.918
283  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 6.139
284  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 4.763
285  Prej njė shpati Salim Arifi 16 7.983
286  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 7.798
287  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 5.337
288  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 7.162
289  Do vi Selami Kolonja 14 6.180
290  Hitet Selami Kolonja 14 7.870
291  Sot... Selami Kolonja 12 5.313
292  Hitet Seleksioni 039 6 5.996
293  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 5.624
294  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 5.838
295  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 8.120
296  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 6.676
297  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 7.966
298  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 7.505
299  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 9.999
300  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 7.470
301  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 9.257
302  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 6.020
303  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 11.248
304  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 6.466
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 7.019
306  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 9.308
307  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 6.670
308  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 6.660
309  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 13.272
310  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 9.033
311  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 8.549
312  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 7.623
313  Lutem Sinan Vllasaliu 11 7.062
314  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 5.604
315  E vogėla Soni Malaj 10 5.396
316  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 5.106
317  Hitet Jehona Studio Edona 15 5.870
318  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 11.351
319  Forever The Dreams 10 7.230
320  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 4.831
321  Ku je TNT 16 10.169
322  Pėrtej vehtes TNT 10 6.286
323  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 7.510
324  Shqip Top Albania Radio 14 8.827
325  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 7.831
326  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 8.618
327  Rrushi i kuq Tung Tung 8 6.553
328  Dukati Tung Tung 9 5.334
329  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 7.750
330  Kėnga ime Vaēe Zela 14 7.994
331  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 5.690
332  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 8.610
333  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 6.936
334  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 5.625
335  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 4.909
336  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 5.292
337  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 6.763
338  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 8.603
339  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 6.538
340  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 9.129
341  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 8.622
342  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 5.703
343  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 6.657
344  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 6.553
345  Do tė vish Vjollca Luka 17 9.639
346  Pse WNC 9 6.138
347  Jeta shkon WSF 11 6.203
348  Fontana Zekirja Gashi 10 5.506
349  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 13.292
350  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 14.267
351  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 11.544

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 3.167.975 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.155.395 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja