Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė artistit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 136.123
2  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 15.161
3  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 13.271
4  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 54.650
5  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 10.292
6  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 7.122
7  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 9.218
8  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 7.727
9  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 11.212
10  Moj laroke Agron Berisha 23 8.013
11  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 11.622
12  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 8.931
13  The best Aleksandėr Gjoka 8 9.030
14  Mos ik Alfred Meēo 10 12.305
15  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 8.082
16  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 11.050
17  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 9.298
18  Amet Azizi Amet Azizi 9 6.908
19  Malli Anita Bitri 10 7.830
20  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 9.441
21  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 8.386
22  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 9.336
23  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 10.568
24  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 9.841
25  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 9.630
26  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 5.577
27  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 9.625
28  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 11.962
29  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 8.699
30  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 9.121
31  Tango Ardjan Trebicka 10 8.152
32  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 9.118
33  The Blue Violin Arens Leka 11 6.419
34  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 9.322
35  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 8.447
36  Nata e fundit Artan Kola 10 10.475
37  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 6.436
38  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 10.086
39  Pse kam frikė Artiola Toska 8 8.801
40  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 8.842
41  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 7.890
42  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 8.003
43  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 7.061
44  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 10.080
45  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 8.537
46  The Best Aurela Gaēe 9 9.268
47  Superxhiro Aurela Gaēe 9 9.043
48  Hitet Avni Aliu 18 7.196
49  Gocė Pejane Bedri Islami 11 7.689
50  Live me Qumilat Berati 8 44.510
51  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 7.309
52  Besnikėt Besnikėt 14 7.379
53  Live Bitonia 10 6.393
54  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 9.256
55  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 8.258
56  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 9.919
57  Bojken Lako Bojken Lako 10 7.332
58  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 17.002
59  Kthehu ti... Bujar Uka 8 7.233
60  Live Bujar Uka 15 6.881
61  Hitet Cani Cani 13 11.139
62  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 9.807
63  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 9.838
64  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 8.533
65  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 8.120
66  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 8.537
67  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 8.594
68  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 7.677
69  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 8.026
70  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 10.549
71  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 9.545
72  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 7.016
73  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 5.942
74  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 8.342
75  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 9.996
76  Mė thotė zemra Eli Fara 9 9.651
77  Po tė pres Eli Fara 8 9.455
78  Popullore Eli Fara 12 9.947
79  Pėrtej Eli Fara 7 8.611
80  Vetėm pėr ju Elita 5 16 8.722
81  Bardh e Zi Elita 5 10 8.317
82  Elita 5 Elita 5 18 8.810
83  Si Merlin Monro Elita 5 10 15.129
84  100% Eliza Hoxha 9 7.142
85  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 8.056
86  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 11.021
87  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 9.126
88  Mė thuaj po Erjon Korini 8 6.745
89  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 6.477
90  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 12.536
91  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 8.146
92  Pres... Ermira Babaliu 10 7.775
93  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 6.785
94  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 6.584
95  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 10.594
96  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 10.618
97  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 9.887
98  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 8.279
99  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 7.712
100  Live Fisnikėt 19 8.806
101  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 14.323
102  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 8.939
103  Muzikė Fshatare Fshatare 20 8.197
104  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 5.853
105  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 7.716
106  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 7.119
107  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 7.256
108  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 8.632
109  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 7.718
110  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 6.785
111  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 6.406
112  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 9.116
113  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 6.935
114  Liridona Gėzim Nika 16 9.395
115  Fol Shqip Gili 10 9.758
116  Aktore e pėrkryer Gili 11 7.870
117  Shigjeta e Amorit Gili 12 8.540
118  Studenti Gili 9 8.261
119  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 7.136
120  Hitet Gjurmėt 18 6.943
121  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 8.186
122  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 6.511
123  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 6.020
124  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 10.408
125  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 48.638
126  Zanė e malit Hajro Ceka 8 7.191
127  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 6.858
128  Live Hajro Ceka 12 7.129
129  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 7.244
130  Larg u largova Haxhi Dauti 8 6.611
131  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 9.071
132  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 8.147
133  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 5.278
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 6.940
135  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 9.011
136  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 8.871
137  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 7.271
138  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 11.720
139  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 10.381
140  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 7.471
141  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 10.126
142  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 9.921
143  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 7.812
144  Ti je melodia Ilir Veliu 10 6.951
145  Ilirėt Ilirėt 23 7.279
146  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 7.440
147  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 8.166
148  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 9.133
149  Mollaxhiu Irma Libohova 8 8.985
150  23....53 Irma Libohova 8 7.564
151  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 9.414
152  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 7.193
153  Drandofiles Kadri Ismaili 15 6.899
154  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 6.874
155  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 6.605
156  Serenata Kastriot Tusha 12 9.181
157  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 7.649
158  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 7.702
159  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 8.019
160  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 54.830
161  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 7.724
162  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 8.216
163  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 12.136
164  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 64.018
165  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 9.018
166  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 8.742
167  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 8.737
168  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 5.888
169  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 7.379
170  Don Juan Kledi 8 5.560
171  Dashnija Kledi 8 7.327
172  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 6.697
173  Kėngė Kosovare Kosova 17 8.407
174  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 7.398
175  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 6.440
176  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 6.520
177  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 5.744
178  Popullore Laver Bariu 17 8.663
179  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 9.290
180  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 8.722
181  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 7.799
182  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 7.468
183  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 8.083
184  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 9.191
185  E si ta them Lori 10 8.730
186  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 7.941
187  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 7.391
188  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 6.537
189  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 9.257
190  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 7.716
191  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 6.977
192  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 7.775
193  Mitrovica Marigona 9 8.128
194  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 8.539
195  Ēka ka zemra Meda 8 68.142
196  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 5.023
197  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 61.850
198  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 7.246
199  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 6.877
200  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 7.445
201  Merita Halili Merita Halili 8 9.002
202  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 9.604
203  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 6.954
204  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 5.712
205  O Zot Meta 8 6.078
206  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 7.762
207  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 11.975
208  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 8.727
209  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 6.796
210  Minatori Minatori 18 8.982
211  Mė mungon Miranda Hashani 13 7.932
212  Mister Mister 10 6.487
213  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 8.237
214  Arvanitase Motrat Libohova 10 7.673
215  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 9.347
216  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 10.015
217  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 8.145
218  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 7.917
219  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 6.851
220  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 7.298
221  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 7.878
222  Naser Dula Naser Dula 13 6.435
223  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 6.119
224  Syri yt Nertila Vreto 9 6.764
225  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 6.014
226  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 7.675
227  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 6.164
228  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 5.464
229  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 6.279
230  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 7.274
231  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 7.110
232  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 6.253
233  Nuk je ti Oda 14 7.506
234  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 6.594
235  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 8.398
236  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 6.988
237  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 8.844
238  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 8.668
239  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 6.721
240  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 16.998
241  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 7.741
242  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 91.107
243  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 10.849
244  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 9.915
245  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 10.400
246  As po, as jo Poni 8 10.036
247  Muzikė popullore Populli 18 9.186
248  Toka jonė Postmoderna 7 6.581
249  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 8.107
250  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 7.785
251  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 8.419
252  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 8.649
253  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 6.389
254  Dikur Redon Makashi 9 7.763
255  Dil prej gotės sime Remi 12 7.159
256  M'ka marrė malli Remi 15 47.526
257  Fiki dritat Remi 16 5.770
258  Live Remi & Corona 4 6.498
259  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 8.293
260  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 9.958
261  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 10.538
262  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 7.205
263  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 6.887
264  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 7.229
265  Drejt fatit tim Ritfolk 10 7.961
266  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 6.241
267  Ante Rovena Dilo 12 10.577
268  Bie dėborė Rovena Stefa 9 7.178
269  Paraja Rovena Stefa 10 6.966
270  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 16.382
271  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 8.320
272  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 7.360
273  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 6.758
274  Fest 97 RTSH 1997 12 7.306
275  Fest 98 RTSH 1998 14 8.900
276  Fest 99 RTSH 1999 16 7.295
277  Fest 2001 RTSH 2001 15 8.107
278  Fest 2002 RTSH 2002 14 7.181
279  Fest 2006 RTSH 2006 16 5.457
280  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 8.247
281  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 8.322
282  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 10.575
283  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 6.842
284  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 5.463
285  Prej njė shpati Salim Arifi 16 8.855
286  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 8.613
287  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 6.052
288  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 7.943
289  Do vi Selami Kolonja 14 6.960
290  Hitet Selami Kolonja 14 8.762
291  Sot... Selami Kolonja 12 5.969
292  Hitet Seleksioni 039 6 6.869
293  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 6.325
294  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 6.600
295  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 8.954
296  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 7.467
297  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 8.370
298  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 10.847
299  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 8.804
300  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 10.069
301  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 6.689
302  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 8.316
303  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 12.175
304  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 7.278
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 7.790
306  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 10.129
307  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 7.480
308  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 9.971
309  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 9.502
310  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 8.460
311  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 7.517
312  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 14.251
313  Lutem Sinan Vllasaliu 11 7.845
314  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 6.289
315  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 5.818
316  E vogėla Soni Malaj 10 6.035
317  Hitet Jehona Studio Edona 15 6.643
318  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 12.302
319  Forever The Dreams 10 8.134
320  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 5.572
321  Ku je TNT 16 11.024
322  Pėrtej vehtes TNT 10 7.119
323  Shqip Top Albania Radio 14 9.651
324  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 8.267
325  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 9.501
326  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 8.665
327  Rrushi i kuq Tung Tung 8 7.329
328  Dukati Tung Tung 9 6.031
329  Kėnga ime Vaēe Zela 14 8.974
330  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 8.556
331  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 6.355
332  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 5.586
333  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 6.043
334  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 7.611
335  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 9.317
336  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 9.468
337  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 7.716
338  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 6.368
339  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 7.251
340  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 10.072
341  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 9.468
342  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 6.476
343  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 7.387
344  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 7.364
345  Do tė vish Vjollca Luka 17 10.590
346  Pse WNC 9 6.970
347  Jeta shkon WSF 11 7.082
348  Fontana Zekirja Gashi 10 6.339
349  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 15.517
350  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 12.505
351  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 14.379

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 3.513.003 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.155.395 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja