Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Shaqir Cėrvadiku — Pėr liri    


Albume tė tjerė nga   •Shaqir Cėrvadiku
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Atje larg  Atje larg 1310
2  Ē'ka po thotė Adem Jashari  Ē'ka po thotė Adem Jashari 961
3  Moj e mira Bregut tė Cemit  Moj e mira Bregut tė Cemit 871
4  Njė grusht dhe mė i shtrėnjė se jeta  Njė grusht dhe mė i shtrėnjė se jeta 852
5  Kosovėn mos ma kujtoni  Kosovėn mos ma kujtoni 794
6  Erdhi dhėndri nga kurbeti  Erdhi dhėndri nga kurbeti 760
7  Kur na thėrret Kosova  Kur na thėrret Kosova 696
8  Hypi qika nė mollė  Hypi qika nė mollė 632
9  Kosovė Dardane  Kosovė Dardane 626
10  Bajram Curri  Bajram Curri 544
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja