Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Ema Qazimi — Trėndelinė dhe kėngė    


Albume tė tjerė nga   •Ema Qazimi
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Trėndelinė e kėngė  Trėndelinė e kėngė 1020
2  Baballarėt  Baballarėt 750
3  Kėputa njė gjethė dafine  Kėputa njė gjethė dafine 729
4  Marinari  Marinari 621
5  Kėngė pėr Ēerēiz Topullin  Kėngė pėr Ēerēiz Topullin 591
6  Pėr ty ēelin mijėra agime  Pėr ty ēelin mijėra agime 553
7  Gol bukur gol  Gol bukur gol 539
8  Dashuria jonė  Dashuria jonė 495
9  Zemėrzjarrta moj  Zemėrzjarrta moj 484
10  Kur ēelin bozhuret  Kur ēelin bozhuret 466
11  Tė dua  o jetė  Tė dua o jetė 445
12  Ēobani  Ēobani 438
13  Pranvera vjen e gjen Pranverė  Pranvera vjen e gjen Pranverė 393
14  Ne Vajzat  Ne Vajzat 362
15  Ti o shpirt qė mban njė bote  Ti o shpirt qė mban njė bote 351
16  Ditėlindja dhe deti  Ditėlindja dhe deti 334
17  Lidhur nė njė besė  Lidhur nė njė besė 305
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja