Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Vaēe Zela — Vaēe Zela    


Albume tė tjerė nga   •Vaēe Zela
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Djaloshi dhe shiu  Djaloshi dhe shiu 2055
2  Valsi i lumturisė  Valsi i lumturisė 1648
3  Sot jam 20 vjeē  Sot jam 20 vjeē 1383
4  Nė shtėpinė tonė  Nė shtėpinė tonė 1277
5  Esperanca  Esperanca 1243
6  Lėmza  Lėmza 1182
7  Rritim jetėn tonė  Rritim jetėn tonė 1109
8  Fėmija i parė  Fėmija i parė 1041
9  Tė lumtur tė dua  Tė lumtur tė dua 955
10  Natėn vonė  Natėn vonė 888
11  Nuk e fshehim dashurinė  Nuk e fshehim dashurinė 825
12  Kur jam pranė teje  Kur jam pranė teje 789
13  Nė ēdo zemėr mbjell gėzim  Nė ēdo zemėr mbjell gėzim 760
14  Mesnatė  Mesnatė 724
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja