Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Kozma Dushi — Buqetė me kėngė    


Albume tė tjerė nga   •Kozma Dushi
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Nė vallėzim  Nė vallėzim 1375
2  Sonte  Sonte 1161
3  Gėnjemė por thuaj tė dua  Gėnjemė por thuaj tė dua 1090
4  Loz me ty o djalė  Loz me ty o djalė 1086
5  Pranvera do lule  Pranvera do lule 1019
6  Buqet me kėngė  Buqet me kėngė 940
7  Ti nuk e di  Ti nuk e di 887
8  Vajza dhe deti  Vajza dhe deti 871
9  Kur ēelin trėndafilat  Kur ēelin trėndafilat 836
10  Nė mes tė gushės ke njė pikė  Nė mes tė gushės ke njė pikė 771
11  Me zėrin e atdheut  Me zėrin e atdheut 705
12  Interesant  Interesant 678
13  Njė zog nga foleja ra  Njė zog nga foleja ra 659
14  Bashkėjetesa  Bashkėjetesa 610
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja